fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Від дебатера до виваженого політика

Зовсім незабаром Студентська країна відкриє свої кордони. Приїжджай на фінал Студреспубліки в Крим і проведи свій час із користю й отримай море адреналіну, граючи в інтелектуально-риторичну гру «Дебати»!

У тебе буде можливість не тільки відпочити, але й розвинути свої комунікативні здібності, навчитися відстоювати свою точку зору цивілізованим способом і довести всім що ти — найкращий спікер!

В основу «Дебатів» покладена імітація класичних парламентських дебатів. Більшість американських президентів в студентський час були дебатерами, зокрема президенти США Вудро Вільсон, Франклін Рузвельт, Джон Кеннеді, Ричард Ніксон, Білл Клінтон, прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто, президент ПАР Нельсон Мандела, президент Куби Фідель Кастро, генеральний секретар ООН Кофі Анан, телемагнат Тед Тернер, кіноактор Бред Пітт… Так що вам є до чого прагнути!

Спеціально для тебе буде проведено інформаційний тренінг, який допоможе тобі розібратися в правилах дебатів, адже дебати – це не суперечка, а цивілізована гра.

Не пропусти можливість попрактикуватися, а також перевірити свою ораторську майстерність, взявши участь у  незабутньому дебатному турнірі!

Ні в якому разі не забувайте, що дебати – це яскрава видовищна гра, перспектива для активних молодих лідерів.

Дебати підготують тебе до відповідального прийняття рішень, розвинуть критичне мислення та аналітичні здібності, навчать мистецтву переконання, сприятимуть покращенню володіння мовою та мімікою… І це все не повний перелік тих якостей і того задоволення, яке ти отримаєш від цієї гри.

Ми чекаємо тебе на турнірі з дебатів 24-27 серпня на Студреспубліці! А ти вже купив квиток? 

Докладніше про фінал «Дебатів-2011» 

За довідками звертайтеся: куратор суб-фесту Настрадін Анастасія (м.т. 0973272233, 0636223719)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Настрадін Анастасія

 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-08-2011 / всі теми /  Україна

Від дебатера до виваженого політика!

На Міжнародній Студентській республіці у 2011 році буде проходити яскравий суб-фестиваль, інтелектуальна гра під назвою «Дебати». Традиційно кожного року громадяни країни «Студреспубліка» обирають своїх представників, молодіжних лідерів, а саме студентського президента і депутатів студентського парламенту. Для того щоб обранцями стали дійсно обдаровані та достойні молоді люди, щоб правильно вести Україну до ТОП-20 країн світу, вони попередньо проходять попередню підготовку, метою яких є виростити у них дійсних лідерів, навчити їх правильному мисленню та світогляду.

Але також немало важливим, щоб вони стали особистостями, які зможуть гідно та на якісному рівні донести свою точку зору та переконати аудиторію у своїй правоті, оскільки це є невід’ємною частиною життя кожного громадського діяча, який претендує на підтримку від своїх однодумців. Саме тому у цьому році буде проведено тренінги по мистецтву риторики, аргументації та майстерству переконувати для студреспубліканців, які будуть приймати участь у дебатах, представляючи таким чином свою область і доказуючи всім свою гідність бути обраним до парламенту Студреспубліки та навіть набути посади студентського президента 2011.

Від кожної області буде обрано по дві людини, які і будуть на рівних умовах з іншими переконувати суддів по певній темі. Дебатний турнір буде проходити у 3 етапи, перед якими буде проведений тренінг з правил дебатування задля підвищення комфорту та раціоналізації ігор. У кінцевому рахунку, за рішенням суддівської колегії, буде обрано три найкращі команди, які отримають відзнаки на дебатному турнірі.

Контакти:

Ліхтіонов Клім
 +380989689688
klim-likhitinov@mail.ru
http://vkontakte.ru/klim_klim
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки