fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вибух креативу на Вінницькій Студреспубліці

Вінницька "Студентська республіка-2011" пройшла, як завжди, феєрично, активно і креативно. Цьогоріч мікрокраїна розташувалась у затишних корпусах бази відпочинку «Колос». Там впродовж трьох дощових днів атмосфера була підігріта ентузіазмом амбітних молодих людей, які поставили собі за мету виграти вибори до студентського магістрату і продемонструвати свій політичний потенціал всеукраїнському загалу.

Програма місцевої Студреспубліки-2011 була, як завжди, надзвичайно насичена і цікава. Крім традиційних суб-фестивалів з квесту, мафії, КВН, брейн–рингу, міні-футболу в цьому році відбувалось таке неординарне дійство, як конкурс… на краще весілля. Закохані студреспубліканці реєстрували свої стосунки у місцевому РАГСі і гуляли пишні весілля. Тож цьогорічна вінницька Студреспубліка продовжила прекрасну традицію об’єднувати молоді серця не тільки навколо політичних змагань, але і навколо чистих почуттів. Студенти, в свою чергу, використовували найменшу можливість перенести елементи реального життя в ігровий формат і відчути себе в штучно створеній, але реально прожитій ситуації.

Крім Дня молоді, у неділю 26 червня, на Студреспубліці було проведено «День боротьби з наркотиками». Кожен студреспубліканець носив білу стрічку на руці, що символізувало світле життя без наркотиків. Всі жителі Студреспубліки відгукнулися на цю акцію, долучилися, отримали роздатковий матеріал по темі, засоби контрацепції.

Кульмінацією другого дня став конкурс «Містер Студреспубліка», на якому переміг студент Вінницького національного технічного університету Олександр Небава.

Політичні дебати пройшли, як завжди гаряче. Учасники словесних баталій з усіх сил намагались схилити електорат на свою сторону. Підготовленим учасникам, з цікавими програмами це з легкістю вдавалось, а їхні непідготовлені опоненти були «засипані» запитаннями з залу.

За результатами голосування, в цьому році Студентським мером став представник Вінницького національного аграрного університету Микола Гнатюк. Він отримав з рук голови Вінницької обласної ради Сергія Татусяка унікальну збірку книг з історії України.

Вперше в цьому році вибори депутатів студентського магістрату відбувались за змішаною системою – частина депутатів обиралась за пропорційною системою, частина – за мажоритарними округами. Переможцями виборів за пропорційною системою стали: Таня Ігнатенко з партії «Amore-море», Олена Монастирська та Даша Терещук з партії «Хліб і пепсі», Роман Молдаван з Блоку активних студентів, Дмитро Колосюк та Рома Вовкотруб з блоку «Совість воз’єднає Україну» та Марія Бахур з партії «ВДВ». А переможцями–мажоритарниками стали: Юрченко Анна (з партії «Хліб і пепсі»), Мевший Віталій (блок "Совість воз’єднає Україну") та Гнатюк Віктор ("Amore-море").

Фінальним феєричним дійством став відбірковий етап загальноукраїнського конкурсу краси серед студенток «Перша Леді», переможницею якого стала студентка Вінницького державного педагогічного університету Ольга Стороженко.

Тож весела, добра та товариська "Студентська республіка", в ігровій формі, вкотре доказала молодим людям, що маючи активну громадянську позицію, кожен може впливати на соціально-значимі процеси в країні.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Вінницької ОО НДЛМ