fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-03-2015 / всі теми /  м. Київ

Весняна школа УМФ: від теорії до практики

20-22 березня 2015р. у Києві пройшла Весняна школа УМФ «Менеджмент національної молодіжної платформи». Участь у заході взяв один із лідерів Студреспубліки, заступник голови УМФ Олександр Щерба й інші активні республіканці. Український молодіжний форум — це найбільше в Україні об’єднання всеукраїнських молодіжних і дитячих організацій, в якому Студреспубліка бере активну участь. 

З даного матеріалу ви дізнаєтеся, що деякі учасники-республіканці почерпнули корисного з даного заходу та що саме з цього вони використають для практичної роботи у своїх регіонах і середовищах.

Іван Кучерявий (м. Київ, учасник «VII Зимової Студреспубліки»): «Цей семінар був проведений для початківців громадських організацій і тих, хто хотів би задіяти нові важелі впливу для поширення інформації про себе та «заманювання» в них більшої кількості людей. Угорські експерти закликали організації використовувати всі інструменти, які могли б допомогти зробити їх ще більш ефективними і, як результат, більш упізнаваними серед людей, використовуючи такі «прийоми», як фандрейзинг, краудсорсінг, піар.

Крім цього, відстоювалася важливість активної громадянської позиції серед молоді та підкреслювалася можливість для молоді впливати на прийняття рішень як на місцевому, так і на більш високих рівнях.

Виклад, подача та дохідливість кожної з лекцій були на високому рівні, тому я залишився цілком задоволеним часом, проведеним там».

Анастасія Кузнєцова (м. Чернігів, учасниця «VII Зимової Студреспубліки»): «У програмі роботи Весняної школи був заявлений перегляд ряду важливих для мене питань, таких як: практичні моменти організації молодіжних рухів, аспект ролі молоді у соціальних процесах.

Моє прагнення взяти участь у цьому заході було викликано розумінням безумовної цінності обміну думками з молоддю, яка прагне до формулювання й просування власних ідей щодо шляхів розвитку та перспектив власної країни. Як показав мій досвід участі у «Зимовій Студреспубліці», занурення у командну роботу над проблемними питаннями надає потужного прискорення щодо розуміння політичних, економічних, соціальних й інформаційних процесів, що відбуваються в країні.


У цілому на форумі я більш чітко сформувала свою особисту точку зору щодо напрямків і стратегії розвитку мого міста, регіону й України в цілому, щодо меж участі молоді у політичних процесах на всіх рівнях соціуму – від факультету до державного рівня».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Кучерявий, Анастасія Кузнєцова