fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-02-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Валентинна Студреспубліка

Його святкували… Не дивлячись на ситуацію в країні, на погоду чи інші несприятливі фактори. День закоханих… Ми вирішили подарувати людям трохи ніжності та тепла в цей дощовий лютневий день (у нашому віддаленому Ужгороді він був саме таким), але важливим був сам настрій, тому, гадаю, свято вдалось.

У торговельному центрі «Дастор» цьогоріч Закарпатська Студреспубліка святкувала День святого Валентина. На відвідувачів чекала «Стіна кохання», святкові брендовані «валентинки», приємні та влучні вислови про кохання, конкурси, музика та багато подарунків. Було цікаво спостерігати за людьми, які поспішаючи, як завжди, зупинялись від посмішки та подиву, отримавши символічну «валентинку», коли маленькі діти писали, як люблять маму чи тата, а то й обох, а ще зворушливо — коли одна жінка написала, що кохає свого чоловіка, за те, що вони разом вже 32 роки.

 

Небагато зусиль, але велика віддача – ось що отримуєш в обмін. Та писали не лише про любов до своїх половинок. Знайшлись і патріоти, які люблять Україну, вірні люди Студреспубліці і затяті водії, які обожнюють свою машину («Вишеньку»).

 

Отож, кохання, воно різне, індивідуальне, воно породжує та вивільняє все прекрасне й світле в наших серцях. Кохайте та будьте коханими не дивлячись ні на що!

 

«Стіна кохання» об’єднує українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Гатнер