fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Одеса

В одеського міського голови з’явився радник із питань молодіжної політики

Радником Одеського міського голови Е.Гурвіца з питань молоді став Вадим Друмов, студентський мер міста 2009 року, переможець Одеської Студреспубліки-2009 і депутат молодіжної ради при міському голові.

Вадим Констянтинович Друмов народився 14 липня 1988.

Освіта вища, закінчив Одеський державний економічний університет, за спеціальністю економіка підприємства.

 

Публічну діяльність розпочав в 2005 зі вступом до університету. Спочатку був обраний старостою класу, потім старостою курсу, потім представником у студентському профкомі, депутатом в молодіжній раді при міському голові, а в 2009 — студентським мером міста під час одеського етапу "Студентської республіки-2009". На початку 2009 року також взяв активну участь у тоді ще пілотному проекті "Зимова Студреспубліка" в Карпатах.

«Для мене велика честь отримати статус радника міського голови, я обіцяю кожен місяць надавати міському голові пакет пропозицій щодо вирішення актуальних проблем в молодіжному середовищі і сумлінно нести варту на захисті прав і свобод молоді», — пообіцяв Вадим Друмов.

«Сьогодні я зітхнув з полегшенням, бо в Одесі з’явилась ще одна людина, що буде опікуватись долею молодих одеситів, ця людина – Вадим Друмов. Від тепер процес комунікації молоді з міським головою буде забезпечувати як управління молодіжної політики з молодіжною радою так і радник міського голови. Впевнений: такий трикутник дасть можливість працювати більш ефективно», — зазначив начальник  управління молодіжної і сімейної політики Одеської міської ради Андрій Юсов.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки