fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-02-2010 / всі теми /  Чернігів

В очікуванні фестивалю гумору «КуМедна бочка»Ви готові до вибуху гумору? Адже 20 лютого 2010 року o 19.00 y пpиміщeнні Чepнігівcькoгo oблacнoгo мyзичнo-дpaмaтичнoгo тeaтpy імeні Т.Г. Шeвчeнка очікується грандіозне видовище — IV Вceyкpaїнcький відкpитий фecтивaль гyмopy "КyМeднa бoчкa". Ми зможемо побачити виступи не лише українських команд, а й з сусідніх Білорусі та Росії.

Ми поспілкувалися з учасниками цьогорічного фестивалю, розпитали їх про підготовку, очікування.

Богдан Муравський (команда-учасниця «Адреналін», м. Львів):

«Наша команда існує вже давно, але теперішній склад зібрався у 2008 році, готуючись до фестивалю СТЕМ "Шалантух" (м.Рівне). У 2009 році перемогли на міжнародному фестивалі "Студентські жарти 2009" (м.Запоріжжя). Учасники студентського кубку Львова КВН, Галицької ліги КВН, фестивалю Відкритої Київської ліги КВН (ОтКЛиК). Минулого року мі також брали участь в фестивалі гумору «КуМедна Бочка». У Чернігові плануємо отримати багато позитиву та гарно відпочити.»

Дмитро Кругерський  (команда-учасниця «Вce ВключeнO», м. Чернігів):

«Команда вже встигла пограти на такому заході, в Хмельницькій лізі ми виграли колись півфінальну гру та пройшли в фінал, де зайняли третє місце. У підсумку програли команді «Studio 220», яких, власне, ми побачимо на фестивалі. Також в нашому арсеналі неодноразові виступи в клубах, на «чорних» кубках. Сезон-2009 став для нашої команди, напевно, одним з самих вдалих. Ми стали переможцями кубку «Політеху». Потім виграли Чернігівську Лігу.

Основний склад команди змінювався, хоча певний кістяк вже складений. В новому сезоні Чернігівської ліги глядач нас зможе побачити в незвичному, оновленому складі. Не буду казати хто саме буде грати за нас, але можу сказати, що ця людина досить відома на рівні участі в вечірках у нічних клубах та на сцені КВН.

Що цікавого готуємо? Ну, це не зовсім і таємниця, але все-таки. Можу тільки сказати, що жартувати будемо на гострі соціальні та життєві теми. В нас є новий матеріал, який мі і збираємося реалізувати.

Фестиваль проходить вже в четверте, і це свідчить про що він є цікавим не лише вузькому колу людей, але й багатьом іншим людям. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб подарувати людям гарний настрій і величезний заряд позитивної енергії. Не лише на тиждень, а на більш тривалий термін. Так як сміх подовжує життя хотілося б сказати: ДРУЗІ! ПРИХОДЬТЕ. СМІЙТЕСЬ. НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ТА ЗАРЯДЖАЙТЕСЬ!

Очікується, так би мовити, боротьба заходу та північного сходу. Думаю, буде цікаво, особливо враховуючи, що команди — учасники – неодноразові призери та переможці фестивалів, кубків, учасники відомого Сочинського фестивалю, тощо»

Нагадаємо, що подія відбудеться 20 лютого 2010 року o 19.00 y пpиміщeнні Чepнігівcькoгo oблacнoгo мyзичнo-дpaмaтичнoгo тeaтpy імeні Т.Г. Шeвчeнка.

У фecтивaлі візмyть yчacть:


— "Янкa Бpиль" (м.Гoмeль, Білopycь)
— "Oлимпиaдa-80" (м.Бpянcьк)
— "Aдpeнaлін" (м.Львів)
— "YМA.НEТ" (м.Львів)
— "Cмaк" (м.Дoнeцьк)
— "Studio 220" (м.Xмeльницкий)
— "Вce ВключeнO" (м.Чepнігів)


Кoмaнди змaгaтимyтьcя y тaкиx кoнкypcax:
 візиткa (фpіcтaйл);
 біaтлoн;
 CТEМ нa тeмy: «Дeнь Зaщитникa Oтeчecтвa».

Квитки шyкaйтe y кacax дpaмтeaтpy aбo y poзпoвcюджyвaчів y вишах, aбo зa тeл.:0936242679
Вapтіcть квитків: 12, 15 тa 20 гpн.Запрошуємо всіх приємно, весело провести час на «КуМедній бочці».

Будьте позитивними!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Прохоренко