fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-03-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«V Зимова Студреспубліка» — школа виживання

Павло Богачик: "ЗиСР-V – це не просто гра, це справжня школа виживання. Саме під час гри народжувалися найнесподіваніші ідеї. Програма заходу була створена  у такому форматі, що вирішення завдань одного пленарного засідання дозволяло все ближче наближатися до вирішення головного питання – "Які кроки необхідно передбачити, щоб вийти з кризи та стати лідерами в передових трендах майбутнього". 

Під час роботи в групах за тематикою «Сучасна Україна (світ)» ми ближче познайомились з учасниками та почали працювати в групі, де створювалися перші наші ідеї щодо майбутнього України. Кожне пленарне засідання ставало новим викликом. При вирішенні останнього завдання ми побачили, що перед нами стоїть велика сукупність проблем: економічні, освітні (працевлаштування), суспільні (зневіра в майбутньому), моральні, духовні, проблеми алкоголізму, тютюнопаління і наркоманії та багато інших, які вирішити є надскладним завданням.

Лише створення потужної ідеології в суспільстві, відновлення людських цінностей, жорсткий контроль з боку держави за виробництвом і споживанням алкогольних, тютюнових, наркотичних виробів, відновлення виробничих потужностей колишньої УРСР, захист вітчизняної економіки, державна підтримка виробників продукції, яка випускатиметься в Україні, захист національних інтересів і недопущення диктування щодо діяльності нашої країни іншими країнами дозволять відновити минулу славу наддержави (в складі якої ми знаходились).

Економічна діяльність – один із основних напрямків діяльності будь–якої країни. Саме вона дозволяє отримати ресурси для реалізації державних соціальних програм та забезпечити стабільність у суспільстві. Нова техніка і технології диктують передові тренди майбутнього, саме тому країна, яка зможе створювати ноу–хау в майбутньому, зможе очолити цей світ при правильному їх використанні.

Вирішення даних проблем можливе за рахунок духовної, економічної, національної, технологічної революцій, які нададуть можливість жити по-новому.

Можлива зміна нашого життя в разі створення потужної політичної партії, яка б відстоювала інтереси простого народу і діяла проти «дикого капіталізму».

На жаль, учасники не зуміли виконати завдання у грі до кінця, але я сподіваюся, що в реальному житті ми зможемо зробити правильні висновки над помилками, які допустили у грі, й таки очолити висхідні тренди майбутнього у світі та змінити життя в нашій країні на краще. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Павло Богачик, "червонодипломник" ЗиСР-V