fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-02-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

В Ужгороді їли палачінти

Фестиваль "Ужгородська палачінта" відбувся 12 лютого 2012р. на території ковзанки "IceLand". Організаторами фестивалю виступили ТЦ “Дастор”, Корпорація свят "Не ПоНяЛ”, Закарпатська ліга КВН, Кафедра туризму УжНУ та Закарпатський осередок ВМГО "Студентська республіка".

Цього року фестиваль змінив назву і місце проведення. З самого ранку на ковзанці було шумно і весело. В 9:00 пройшов хокейний матч, а на території навколо ковзанки розкладали столи, смажили млинці, готувалися до прийому гостей. Фестиваль відкрив міський голова Віктор Погорєлов. А потім почалася насичена програма. Гості фестивалю могли продегустувати млинці з різними начинками, інші традиційні страви, зігрітися гарячим вином. На сцені йшла концертна програма, виступали вокалісти та колективи ужгородського училища культури і ПАДІЮНу, збірна команда КВН УжНУ "Тяп-ляп", лицарі. З іншого боку катка був встановлений 6-метровий стовп з подарунками, біля якого проводились розваги та конкурси. В цьому році стовп був товщий, ніж торішній, і залізти на нього було важче. Але сміливці знайшлись, і всі подарунки були роздані. Також провели веселе змагання з перетягування канату та інші конкурси для всіх бажаючих. Не забули організатори і про дітей. Спеціально для найменших гостей були побудовані дві снігові гірки, а студенти училища культури провели для дітей веселі ігри з призами. Каток IceLand працював в штатному режимі, а в перерві між сеансами виступала перша в Закарпатті команда чірлідінга на льоду кафедри туризму УжНУ.

Кульмінацією свята стала церемонія спалення зимової Мари, в яку кожен бажаючий міг вкласти записку зі своїми бідами, щоб вони згоріли разом з солом’яною лялькою. А ввечері, коли стемніло був феєрверк.

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки