fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

В Тернополі відкрила свої кордони держава під назвою «Студентська республіка»

 

 

27 червня в Тернополі відкрила свої кордони держава під назвою «Студентська республіка», громадянами якої стали самі активні й елітні студенти Тернопільщини.

Активна молодь у довгій та запеклій боротьбі отримала право стати громадянами “Студентської республіки” та достойно пронести цю почесну місію по життю найдемократичнішої країни на планеті.

Для почесного відкриття фестивалю оргкомітетом (голова — лідер Тернопільської НДЛМ Володимир Заверуха) було запрошено представників різних гілок влади “Країни У”: начальника управління внутрішньої політики Тода В., депутата облради, голови комісії облради з питань молоді та спорту  Ткача А. та заступника міського голови, керуючого справами міськвиконкому Бицюру Л. Поважні гості подякували за запрошення, дружню атмосферу свята і побажали всім успіху та наполегливості в поставлених перед собою цілях.

У перший день студенти дали назву своїм кварталам і вулицям і вони отримали статус юридичної особи, що в свою чергу дало їм можливість створити власні приватні підприємства. Також перший день передбачав один із найпоширеніших молодіжних фестивалів — “Мафія”.  Завершився перший  день презентацією утворених політичних груп в креативно-розважальній формі.

Життя Студреспубліки розпочиналося  ранковою розминкою о 07.00 ранку. Другий день включав в себе самі важливіші моменти нашої країни. До 13.00  кожна політична сила повинна була зареєструватися в ТВК із повним пакетом документів і подати заявку на свого кандидата в мери.

О 16.00. політичні сили отримували право на здійснення передвиборчої кампанії, що включало в себе дебати між кандидатами в мери, презентацію своєї п’ятірки та передвиборчої програми. Також кожна політична партія отримала безкоштовний ефірний час на радіо та телебаченні Студреспубліки для того, щоб донести свою програму в зрозумілій формі до кожного мешканця держави, проте поза ефірний час надавався вже на комерційній основі.

Крім напруженої та  запеклої виборчої кампанії політичні партії в цей день чекала участь у квест–фестивалі та бізнес-грі, в яких вони достойно набирали додаткових бонусів. Під кінець важкого для жителів країни дня, відбувся  концерт (в рамках фестивалю “Нічна туса”) в живому виконанні музикантами різних напрямків молодіжної музики. Пізніше відбулося незабутнє музичне змагання під назвою “Битва ді-джеїв”.

Кульмінація життя держави відбулась у третій день —  вибори самих достойних до складу студентського магістрату та студентського мера. ТВК організувала найсприятливіші умови для виборів тому, що  саме до її складу  увійшли представники всіх політичних партій для прозорості та демократичності процесу виборів.

Але на цьому  Студреспубліка в Тернополі не завершилася. Під завісу мульти-фестивалю та після інавгурації студентського мера Олега Сіранта (студент Тернопільського державного медичного університету) відбувся гала-концерт та відбірковий тур Національного конкурсу краси «Перша леді-2008», який має на меті визначити найчарівнішу студентку нашої держави.

На  другому за розміром співочому полі України була обрана «Перша леді Тернопільщини — 2008» Христина Рудик (студентка Тернопільського національного технічного університету), яка окрім корони та стрічки отримала грошову винагороду в розмірі 5 тис грн.

Перші три віце-леді отримали по 1 тис. грн. і річний абонемент на відвідування аквапарку «Лімпопо» та розважально-готельного клубу «Алігатор». 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тернопільський ТО ВМГО «Студентська республіка»