fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-07-2011 / всі теми /  Чернівці

В Чернівцях буде створено нову державу – Студреспубліка!

До Чернівців повертається найяскравіший та найфеєричніший мульти-фестиваль для студентства — Студреспубліка.

30 та 31 липня 2011р. на території міського пляжу міста Чернівці відбудеться створення нової держави – Чернівецької "Студентської республіки". Цей грандіозний захід, регіональний етап Студреспубліки-2011, порушить спокій чернівецького студентства різноманітними суб-фестивалями, іграми та моделюванням справжньої держави. Громадяни Студреспубліки зможуть показати свої спортивні здібності у змаганнях із волейболу та футболу, а також довести свою винахідливість в інтелектуальних іграх «Мафія» та «Дебати», історичному квесті. Довести свою креативність представляючи свої виші та знімаючи справжнє кіно, шокуючи громадськість своїми флеш-мобами та демонструючи свої навички у професії «папарацці». Держава не може бути без мистецтва – в рамках "Студентської республіки" проводиться поетичний конкурс, де всі бажаючі можуть спробувати показати свої літературні твори. Буде обрано і «Першу Леді» нашої країни, яка представлятиме Чернівці на загальноукраїнському етапі Студреспубліки. Громадяни Студреспубліки подбають і про екологію своєї республіки у квесті «Чисто». Також у кожній країні і в нашій теж мають бути науковці, цього разу вони своєю діяльністю та науковими порадами допомагатимуть місцевій владі долати байдужість молоді до громадського життя.

І як справжня держава в сучасній Україні, яка не може існувати без виборів, будуть проведені вибори Студентського мера та магістрату з моделюванням законів, державних установ політичних партій. Будуть написані передвиборчі програми, проведено агітацію і кульмінацією стане обрання нового керівництва Студреспубліки, яка повернулася в Чернівці всерйоз і надовго.

Отже час «ЧЕ» — 10 година ранку 30 липня на міському пляжі м. Чернівці буде повернено із небуття одну з наймогутніших держав свого часу — Чернівецьку Студреспубліку.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чернівецька Студреспубліка