fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-01-2010 / всі теми /  Чернігів

В Чернігові відбудеться Масляний бал для православної молоді7 лютого на території храму Всіх Чернігівських Святих і в приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться Масляний бал для православної молоді.

 

Приближаються дні Великого посту. По древнім православним традиціям за тиждень перед великим постом люди намагалися прийти в духовну рівновагу, примиритися, щоб з умиротвореною совістю і радістю зустріти Великий піст. Це свято духовної радості, а радість — головна риса християнського життя. Так, Євангеліє починається та закінчується словом «Радійте».

 

Захід проводиться православною молодіжною громадою з метою зближення людей, налагодженню спілкування з православною молоддю, укріплення духовності в суспільстві, надання дітям можливості долучитися до православного свята, стати ближчими до Бога, один до одного, на противагу анти культурності в сучасному світі.

 

Весь бал складається з двох частин:

 

12.00-15.00 — Масляний ярмарок, де на гостей чекають веселі ігри для дітей, історичні бої, конкурси, атракціони, дружні зустрічі біля вогнища, виступи чоловічого та дитячого хору храму Всіх Чернігівських Святих, гра в квест. Ця частина передбачена переважно для дітей. Відбуватиметься на території храму Всіх Чернігівських Святих(район Рокосовського). Вхід вільний.

 

16.00-19.00 — Молодіжний вечір зустрічей в приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Відбуватимуться: художня виставка, фотовиставка, святковий концерт і бал. Вхід по запрошенням та згідно дресс-коду: кавалер— фрак, костюм або піджак, дама— довга вечірня сукня.

 

Метою створення Храму Всіх Чернігівських Святих є насамперед створення  духовно-просвітницького центр з акцентом на культурно-етичне виховання дітей та молоді. Вже зараз проходять недільні школи, працюють безкоштовні гуртки: театральний, бісероплетіння, флористики, малювання і гурток зі скаутизму.

Бал відбуватиметься за організаціної підтримки ЧОО ВМГО "Студентська республіка".

Подробиці за тел. (093) 863 05 43, (097) 624 55 56.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако