fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Увага! Розшукуються квестери для участі в турнірі

Як і щороку "Квест-фестиваль" є одним із головних суб-фестів Студреспубліки. Цьогоріч  на учасників змагання чекають багато новинок, цікавих завдань та неймовірних вражень.

Квест — спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.  Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення та підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагають ті, хто виконають всі завдання швидше за інших або пройдуть вдало найбільшу кількість завдань.

Турнір з Квесту на Студреспубліці складатиметься з двох частин: нічної та денної. Нічний Квест відбуватиметься як на території РК «Сонечко»,  так і поза його кордонами і матиме формат «long quest». Денний Квест, у свою чергу, має декілька частин: звичний усім «long quest», інтелектуальну частину та ще декілька несподіваних сюрпризів для учасників, які суттєво вплинуть на фінальний результат. Але про це вже безпосередньо на мульти-фестивалі!..

Обов’язкова умова – команда повинна складатися з 5-8 осіб, кількість команд від регіону необмежена.

Заявки для участі необхідно надіслати до 15.08.2012р.

Потрібно мати із собою:

— ліхтарики та батарейки до них (кожному члену команди + 1 запасний);

— компас;

— мобільні телефони (щонайменше один із виходом до мережі Internet);

— палке бажання перемагати!

Докладніше про фінал «Квест-фестивалю-2011»   

Подати заявку для участі й отримати більше інформації про турнір можна в координатора Квест-фесту Канівець Наталії: м.т.095-333-48-89, e-mail: natasha485@yandex.ru, vk.com/natasha485

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Канівець Наталія