fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-07-2009 / всі теми /  Закарпаття

Увага! Найграндіозніша подія на Закарпатті!

 Незабаром на карті з’явиться нова країна – «Студентська республіка»! Активні студенти Закарпаття з нетерпінням чекають народження нової держави з власними законами, кордонами, валютою, паспортами, грошима, а головне з відкритим простором для дій та ідей.

«Студентська республіка» проходитиме 13-15 липня 2009 року на базі готельно-туристичного комплексу «Дубки» (Ужгородський район)».

Понад 150 студентів візьмуть участь в цьому проекті. На них чекає квест, турнір з мафії, конкурси краси серед хлопців і дівчат, флеш-моб, дебати, тренінги, інтелектуальні ігри, змагання з бодіарту, різноманітні спортивні змагання.

Та найголовніше – це створення дієвої та ефективної держави, вибори Студентського мера та Магістрату,  що представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнському фестивалі «Студентська республіка–2009», який відбудеться у серпні цього року в Криму.

Насичена програма, безліч сюрпризів, дискотека Open Air, неперевершена атмосфера та незабутні враження, а зокрема – надання студентам можливості відчути себе могутніми та повноправними «художниками» свого життя.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Бежевець Ольга