fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Урочисте привітання

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус особисто привітав кіровоградських юнаків та дівчат з Днем молоді 24 червня 2012р. під час святкових заходів у Ковалівському парку. Він також взяв участь в інавгурації Студентського мера, яким цього року було обрано Віталія Слюсаренка, голову студради Педагогічного університету.

Віталій Слюсаренко отримав від міського голови символічний портфель та цінні подарунки, а студентська молодь, у свою чергу, посвятила Олександра Саінсуса в почесні члени "Студентської республіки".

Свято у парку культури і відпочинку «Ковалівський» організував відділ сім’ї та молоді спільно з Молодіжною радою при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.

На святкових заходах були представлені виставки молодих художників, творчі роботи вишивальниць і народних умільців декоративно-ужиткового мистецтва, проведені змагання з брейк-дансу, скейтерів, конкурс малюнків на асфальті, «Фотопоєдинок», показові виступи зі street workout. Переможці отримали подарунки від організаторів та спонсорів, в тому числі від ПАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат».

Із захватом присутні переглянули концертну програму за участю кіровоградських виконавців і взяли участь у вечірці в стилі open air.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки