fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-10-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Уповноважений з прав людини зустрілася з переможцями Студреспубліки–2012

17 жовтня 2012 року в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася зустріч Валерії Лутковської з переможцями Студреспубліки–2012: депутатами Студентського парламенту України та Студентським президентом. Ця зустріч – перша з низки запланованих зустрічей у рамках стажування для представників активного студентства, яке відбулося на днях в Києві.

На початку зустрічі Валерія Лутковська ознайомила студентів із діяльністю офісу Уповноваженого з прав людини. Серед основних аспектів діяльності Омбудсмен назвала співпрацю з неурядовими організаціями. Саме їхні рекомендації були взяті за основу при формуванні нової структури Секретаріату та пріоритетних напрямів діяльності.

Серед нових напрямів діяльності – реалізація національного превентивного механізму, антидискримінаційна політика та питання захисту персональних даних. Серед нових видів роботи Уповноважений з прав людини назвала експертизу законодавства на відповідність міжнародним стандартам з захисту прав людини.

Крім того, Валерія Лутковська повідомила про створення експертних рад, навівши приклад активної діяльності вже створеної Експертної Ради з питань свободи інформації та захисту приватності при Представникові Уповноваженого з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних.

Друга половина зустрічі була проведена у формі діалогу, під час якого студенти поспілкувалися з Уповноваженим з прав людини щодо останніх законодавчих ініціатив, а саме Закону про наклеп, біометричні паспорти, новий КПК та інші. У зустрічі також взяв участь Представник Уповноваженого з питань дотримання виборчих прав громадян Михайло Чаплига.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки