fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-10-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Уповноважений з прав людини зустрілась із переможцями Студреспубліки–2013

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася зустріч Валерії Лутковської з переможцями Студреспубліки–2013: Студентським президентом і депутатами Студентського парламенту України, котрі проходили стажування в Києві. Це студентські лідери, які представляють різні регіони України та які були обрані на конкурентних умовах із числа найактивніших молодих людей під час фіналу XV ювілейної Студреспубліки-2013 у Криму.

Під час зустрічі Валерія Лутковська ознайомила студентів із діяльністю Офісу Уповноваженого з прав людини, стратегічними напрямами діяльності, серед яких співпраця з інститутами громадянського суспільства, реалізація національного превентивного механізму, а також діяльність у сфері антидискримінаційної політики.

Під час обговорення сучасного стану справ у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина студенти з Миколаєва розповіли Уповноваженому про ідею Миколаївської обласної ради щодо введення особливої посади уповноваженого з прав людини.

Валерію Лутковську зацікавила ця ініціатива, яка, на думку Уповноваженого, може в майбутньому стати прикладом для інших регіонів. Омбудсман запевнила, що слідкуватиме за цим питанням, і в разі введення посади уповноваженого з прав людини при Миколаївській обласній раді надаватиме всю необхідну інформаційну та координаційну допомогу.

Крім того, активісти Студреспубліки розповіли про свій досвід реєстрації політичного об’єднання, у зв’язку з чим звернули увагу Уповноваженого на недосконалу практику застосування профільного законодавства, що в свою чергу, не дозволяє повною мірою реалізувати гарантоване ст. 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, право на об’єднання, зокрема, у політичні партії. На думку студентських активістів, існує нагальна необхідність використання кращих міжнародних практик і досвіду з метою урегулювання вищезазначених питань.  

  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки