fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-06-2010 / всі теми /  м. Київ

Україна та Росія – дружити заради майбутнього28-30 травня 2010 р. на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка відбувся Російсько-український дискусійний клуб за участі молодіжних лідерів Росії та України.

Організаторами дискусійного клубу стали Проект «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» Програми розвитку ООН в Україні, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Український молодіжний форум, Національна Рада молодіжних та дитячих об’єднань Росії.

Метою заходу було сприяти розвитку потенціалу молодіжних громадських організацій України та Росії, активізувати участі молоді у процесі прийняття рішень, розробити стратегії щодо реалізації двосторонніх проектів, спрямованих на популяризацію волонтерської діяльності в партнерських країнах; створити життєздатну ланку співпраці між молодіжними центрами Проекту, молодіжними громадськими організаціями України та Росії.

У рамках програми перебування делегація Національної Ради молодіжних та дитячих об’єднань Росії провели зустрічі з народним депутатом України Андрієм Пінчуком та заступником Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Світланою Толстоуховою. Представники законодавчої та виконавчої гілок української влади завірили російську молодь у готовності всіляко сприяти втіленню спільних ініціатив у сфері молодіжної політики.

Зі сторони Українського молодіжного форуму у роботі взяли участь В.о. Голови Костянтин Захаренко, перший заступник Голови Евгенія Петрівська, голова Секретаріату, лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, члени Ради Діана Мкртчян, Оксана Іщук, Анатолій Половинець та інші.

Керівником російської делегації був Голова Національної ради молодіжних та дитячих об’єднань Росії Олександр Соколов.

У підсумку учасники дискусійного клубу вирішили ініціювати перед керівництвом своїх країн проведення навесні 2011 року у м. Києві Україно-Російського молодіжного форуму для налагодження більш тісних зв`язків між молоддю братніх народів.

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба УМФ