fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-04-2009 / всі теми /  Україна

Україна сьогодні: Новий старт (оновлено)

 
Прийом робіт продовжено до 3 травня!
 
Для прийняття участі в Саміті необхідно надіслати заявку вільної форми, а також встановити фірмову аватару проекту.
 
 
 Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею.
В.І.Вернадський
 
Проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток” пропонують Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка”, Народно-демократична ліга молоді та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України тателеканалу "Перший діловий"
 
Ідея проекту полягає в проведенні конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробкина тему “Практичний оргплан змін української економіки”, а також проведення оргдіяльнісної гри та Молодіжного економічного саміту.
 
Даний проект є реакцією здорових сил суспільства на сучасну кризу як виклик суспільству та економіці при відсутності у правлячої верхівки системного розуміння соціально-економічного становища країни та переваги егоїстичних мотивацій.
 
Ми впевнені, що в ці складні для життя країни часи ініціативу в свої руки мають взяти чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!
 
Головна мета проекту — використання інтелектуального потенціалу молоді для розробки пропозицій до Стратегії розвитку України на 10 років.
 
Учасниками цього проекту виступлять студенти економічних та інших спеціальностей, аспіранти, наукові співробітники, молоді підприємці та творча молодь.
 
Переможців визначить Експертна рада, сформована з авторитетних осіб у різних галузях: провідні вчені-економісти, представники бізнесу та молодіжні лідери.
 
Фіналом проекту буде проведення Молодіжного економічного саміту, який пройде у Києві за участі іноземних і вітчизняних бізнесменів та експертів.
 
 
Більш детальну інформацію про проект можна завантажити — тут.
 
 
Вимоги до конкурсних робіт можна завантажити — тут.
 

      

         Логотип        Аватара        Колонтитул

 

 
Обговорення проекту — на форумі
 
тел., факс: 8(044)522-82-98, 
 
 
Щерба Олександр, 8 (063) 267-44-90, 8 (095) 271-28-27Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВМГО “Студентська республіка”