fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Україна опинилась у неволі історії і глобалізму»

Однією з найбільш цікавих зустрічей під час стажування депутатів Студентського парламенту України була зустріч із учасником Партнерської ради Студреспубліки, повноважним представником Прем’єр-міністра України в Уряді України, дуже досвідченим державним діячем Анатолієм Толстоуховим, який тепло і по-дружньому розповів історію свого життя та ситуації, коли доводилось приймати важкі, але принципові рішення.

Характер майбутнього політика гуртувався у непростих умовах. Так, на п’ятому курсі Орловського педагогічного інституту він пішов працювати в колонію для неповнолітніх. «Днем стоїш зі зброєю на вишці, а вночі без зброї несеш пост в корпусі», — розповідає він. Після цього довга викладацька діяльність і посада директора школи.

«У 1988 році вже в Україні я почав працювати в газеті "Знамя труда", де заробив значний авторитет. З ним і пішов на вибори до Парламенту 1990 року, і переміг. Головним опонентом був голова райвиконкому, але доля обрала мене», — каже він.

Таким чином, вже 22 роки як Анатолій Толстоухов безпосередньо займається великою політикою і громадською діяльністю.

Однією з кращих своїх громадський ініціатив, він відзначає патріотичний загальнонаціональний проект «Україна: історія великого народу», який покликаний формувати у людей розуміння величі нашої держави, почуття патріотизму і гордості за нашу історичну Батьківщину.

«В рамках цього проекту ми вже видали велику кількість художньої літератури на історичну тематику. Окрім літературного започатковані також художній та музичний напрямки реалізації проекту», — розповідає він.

Анатолій Толстоухов показує картину "Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410 року"

Відповідаючи на питання щодо стану та перспективи держави у майбутньому, він відзначив, що з точки зору минулого – витоки сучасного політичного становища України у цивілізаційному та історичному розвитку. «Насправді внутрішні проблеми нас розривають тільки тоді, коли вони потрапляють у сферу геополітичних інтересів "сильних світу цього", минулого і майбутнього.

— Чому майбутнього? На відміну від минулих епох, зараз майбутнє, в значній мірі, вже "зарезервовано". І коли ми вириваємось "на волю", то насправді опиняємось у неволі історії та глобалізму, — пояснює він.

Окрім політичної та громадської діяльності, Анатолій Толстоухов пише вірші. Всі вони про життя, людей і кохання. Багато душевних віршів вже стали піснями.

Отже, наостанок, стажерам подарували диски з записами пісень на слова Анатолія Володимировича, як пам’ять про добру зустріч. А депутати Студентського парламенту з Миколаєва, Олег Деренюга та Віталій Васильєв, отримали ексклюзивну версію пісні про місто кораблебудівників, яку автор, жартома запропонував заспівати миколаївському меру у підтримку його можливої виборчої кампанії.

Для довідки. Стажування переможців Студреспубліки-2011 — депутатів Студентського парламенту України та Студентського президента України тривало з 19 по 21 квітня 2012р. у м. Києві. Зустріч із А.В.Толстоуховим відбулася 21 квітня 2012р. у приміщенні Будинка Уряду України.

Організатором стажування виступила ВМГО «Студентська республіка» за підтримки оргкомітету фонду «Стабільна Україна» та Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Деренюга