fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-07-2010 / всі теми /  Закарпаття

Ужгородська регата відбулась!

Цікаве дійство під назвою "Ужгородська регата" за оргучасті Студреспубліки відбулось 11 липня. Цей спортивно-розважальний захід являв собою сплав по річці Уж на плавзасобах різної конструкції. Стартував сплав в районі парку Горького, а фінішував біля транспортного мосту, довжина маршруту склала біля 2 км.

Для участі в регаті зареєструвалось 11 команд. Плавзасоби були різні – від звичайних надувних човнів та матраців до складних саморобних конструкцій з автомобільних камер. "Кораблі" стартували з інтервалом в 20 секунд, щоб уникнути давки. На пішохідному мості зібралась велика кількість глядачів. Тут була встановлена звукова апаратура, коментатори з Корпорації свят "Не понял" вели репортаж. На фініші екіпажі зустрічали дівчата в бікіні з фінішними прапорами, а також головний суддя змагань Олег Муртазін з секундоміром.


Дистанцію "яхти" пройшли з такими результатами:

1. "Ласточка-2" — 14:57
2. "Закарпатські вувузелки" — 15:20
3. "Четверо в лодці, не рахуючи собаки" — 17:53
4. "Арманда" — 18:23
5. "Шукаємо спонсора" — 21:45
6. "Мимолітна праска" — 27:01
7. "Йожкін коловорот" — 27:54
8. "Табуретка" — 28:35
9. "Яник" — 29:36
10. "Кільця кальмара" — 32:16
11. "Небеса" — 34:55

Коли фінішував останній екіпаж, всі капітани за давньою морською традицією зробили символічний ковток забортної води. Потім головний суддя вручив дипломи переможцям у двох номінаціях – найшвидшому та найоригінальнішому судну. Найшвидшою стала байдарка "Ласточка-2", а приз за оригінальність отримала команда "Закарпатські вувузелки". Хлопці на основі катамарану зробили плаваюче футбольне поле з розміткою, м’ячем і навіть з суддєю. Після офіційної частини почалась неофіційна – печена на вогні картопля з салом, купання, а пізніше – перегляд фіналу чемпіонату світу з футболу на великому екрані прямо на березі Ужа. Отже, Перша Ужгородська Регата виявилась вдалою. Маємо надію, що перша не стане останньою.

Організатори свята:
* Закарпатська ліга КВН;
* Корпорація свят "Не ПоНяЛ";
* Кафедра туризму УжНУ;
* Турінфоцентр Закарпаття;
* "Студентська республіка".
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЗОО ВМГО «Студентська республіка»