fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-05-2010 / всі теми /  Україна

У пошуках Стратегії-2050 для України

Візьміть участь у Саміті, просто відправивши заявку на e-mail або зателефонувавши нам!

 

Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею. 

В.І.Вернадський

Ось-ось Експертна рада закінчить відбір найкращих конкурсних матеріалів проекту “Новий старт. Стратегія-2050 для України”! А учасники ОДІ вже визначені!

Студенти, аспіранти, наукові співробітники, підприємці, представники активної молоді з усіх куточків нашої талановитої країни вперше в історії незалежної України спробували розширити горизонт стратегування розвитку країни на такий довгий термін — до 2050р. Були отримані як індивідуальні, так і колективні роботи. Велику увагу учасники приділили проблемам освіти, енергозбереження, туризму, медицини.

Напевне, всі погодяться, що Україна не має своєї конкретної стратегії розвитку, а важливі рішення приймаються хаотично. Саме тому результатом проекту має стати документ — Стратегія-2050 для України, який розкриває план розвитку (по окремих напрямках) України як суверенної держави в світі до 2050 року.

Цікаво, що під час підготовки проекту вийшов Указ Президента України “Питання Комітету з економічних реформ”, мета якого є якщо не тотожною, то, принаймні, суміжною з ціллю проведення “Нового старту”, результати якого будуть презентовані  раніше, ніж владний проект.

Переможці відбору будуть запрошені до участі в оргдіяльнісній грі (14-16 травня 2010р., Київська область, сел. Ворзель, санаторій "Ворзель"), що стане базою пошуку, розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо подальшого розвитку України. Головне проблемне завдання, яке буде вирішуватися на оргдіяльсній грі: “Розгортання та інструментарій втілення Стратегії-2050 для України”. У процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та віднайти відповіді на найскладніші питання, перейти на якісно новий рівень мислення учасників.

Підсумком конкурсу стане Стратегічний саміт (17 травня 2010р., м. Київ), що пройде у вигляді доповідей відомих експертів, науковців,  підприємців, політиків з їх подальшим обговоренням, презентації напрацьованих у рамках проекту рішень. Під час заходу відбудеться також нагородження переможців “Нового старту”.

Стратегічний саміт є фінальним етапом “Нового старту”, який збирає переможців всеукраїнського конкурсу ідей, оргпроектів та наукових розробок, що надійшли зі всієї України у рамках проекту протягом квітня 2010р.

Під час заходу відбудеться спілкування та обговорення проблем у будь-якій галузі економіки, освіти, науки та соціальної сфери з гостями Саміту. Крім цього, учасники матимуть можливість поспілкуватися з відомими науковцями, бізнесменами, громадськими діячами та просто цікавими та розумними людьми.
Запрошені експерти, політики, урядовці, підриємці: Богдан Гаврилишин, член Римського клубу, консультант з питань державного управління та міжнародного бізнесу, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у понад 70 країнах світу, доктор економіки, почесний доктор права; Андрій Єрмолаєв, директор Національного інституту стратегічних досліджень; Ігор Бураковський, Голова Правління, директор Iнституту економiчних дослiджень та полiтичних консультацiй, доктор економічних наук; Василь Кремень, Президент Академії педагогічних наук Національної академії наук України, академік, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, Юрій Липчевський, Президент ГО «Центр соціально-консервативної політики «Україна», а також Арсеній Яценюк, народний депутат України; Еліна Шишкіна, народний депутат України, а також керівники Мінекономіки, Міносвіти, Мінсім’ямолодьспорту, Держінвесту, Держкомпідприємництва тощо. 

Стратегічний саміт відбудеться 17 травня у приміщенні актової зали Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) за адресою: м.Київ, вул. Шулявська 10/12 В (п’ятий поверх), мапу проїзду дивіться нижче.

Початок реєстрації о 10:30. Початок роботи — об 11:00.

 

Стати учасником Саміту дуже просто! Необхідно лише відправити заявку вільної форми (обов’язкові дані: П.І., місце навчання/роботи/громадська посада, контакти) на e-mail: studrespublika@bk.ru або за телефонами нижче.

Участь безкоштовна!

 
Організатори проекту: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина» та організаційної підтримки Міністерства освіти України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Інформаційну підтримку проекту надають партнери: Комунікаційна группа ESG, Український Бізнес Ресурс UBR, телевізійний канал "Перший Діловий", тижневик "Експерт", книгарня “Є”, інтернет-портал tut.ua, а також низка державних медіа-ресурсів.

 


докладніше про "Новий старт"

обговорення Стратегії-2050 на форумі

завантажуй аватарку "Нового старту" (2010) тут
 

За додатковою інформацією звертайтеся:

  • Ольга Коваленко, 097 622 07 87

  • Наталія Матвійчук, 093 351 98 98

  • Дар’я Бурік, 050 425 19 79 (для ЗМІ)


Мапа проїзду:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки