fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-03-2008 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

У молодіжному русі має бути синергія!

Таку думку висловлювали учасники круглого столу “100 днів (без)діяльності парламенту: відповідальність перед молоддю” щодо позиції в середовищі молодіжних лідерів. Серед учасників були Голова НДЛМ Павло Вікнянський і голова ВМГО “Студентська республіка” Володимир Крутько.

Круглий стіл на тему “100 днів (без)діяльності парламенту: відповідальність перед молоддю” відбувся 11 березня 2008 р. у приміщенні “Укрінформу”. Організаторами заходу стали Громадянська кампанія “Молодіжна варта: молодь за вами спостерігає!” та Регіональне представництво в Україні та Білорусі Фонду Фрідріха Еберта.

У заході прийняли участь народні депутати України Олесь Доній (НУНС), Леся Оробець (НУНС) та Еліна Шишкіна (БЮТ).

Відкрив круглий стіл керівник Представництва фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі п.Стефан Хробот.

Захід виявився дуже цікавим, пройшов у динамічному режимі та в умовах конструктивного діалогу між лідерами українського організованого молодіжного руху та молодими парламентарями.

Більшість учасників заходу зі сторони молоді наголошували на недостатній роботі парламентарів щодо вирішення молодіжних проблем, у той же час, наприклад, депутатка Еліна Шишкіна наголошувала, що 100 днів — то дуже мало для оцінки.

Аналізуючи стан розвитку нинішнього молодіжного руху, нардеп Олесь Доній, який, як він сам сказав, мав свого часу причетність до створення студентського руху в Україні зазначив, що тоді вони запрошували депутатів до себе не для того, щоб надати їм слово на початку зібрання, а щоб говорити на рівних. Він зауважив, що представники нинішньої влади не зацікавленні у створенні політичної конкуренції.

Також пан Олесь як член парламентського комітету з питань освіти і науки України виступив з ідеєю створення студентської ради при цьому комітеті за участі представників студентських організацій України.

Голова ВМГО “Студентська республіка” Володимир Крутько наголосив, що депутати дозволили керувати державою будь-кому тільки не собі, ситуація в країні іде “на самотёк”, а Верховна Рада займається будь-якими питаннями, але не тими, які цікавлять суспільство.

Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський зазначив, що молодіжні лідери, представники одного покоління Незалежної України мають бути згуртовані, адже тоді буде працювати правило синергії. Також він говорив про те, що і молодіжні громадські діячі, і молоді народні депутати є гравцями в одній грі і мають виступати разом задля відстоювання інтересів молоді.

Народна депутатка України Леся Оробець підкреслила, що готова докласти максимальних зусиль для лобіювання молодіжних інтересів, адже на кону стоїть питання чи станеться наше Покоління взагалі як таке?!

Захід відбувся за модерації лідерів “Фундації регіональних ініціатив” Олександра Солонтая та Світлани Гаращенко. У роботі брали участь також Олексій Кляшторний („Українська асоціація студентського самоврядування”), Олександр Корнієнко ("Спілка ініціативної молоді"), Андрій Черних („Молодь за Литвина!”), Олег Куявський („Батьківщина молода”), Святослав Бабіля (“Молодіжний союз “Наша Україна”) та інші.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки