fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-06-2009 / всі теми /  Дніпропетровськ

У дніпропетровських вишах завершилися вибори команд на обласний мульти-фест «Студреспубліка-2009»

Оргкомітет Дніпропетровської обласної «Студентської республіки-2009» вирішив змінити формат фестиовалю і провести його на новому рівні. В першій половині червня по Дніпропетровщини прокотилась хвиля виборів магістрату і мера у вишах області. Саме ці легітимно обрані студентами вишу 10 парламентарів та мер, надавши відповідні документи про вибори та свої передвиборчі програми , матимуть право представляти свій виш на обласному етапі «Студентської республіки-2009».
 
Метою таких виборів була активізація студентів вишів та популяризація фестивалю серед молоді. Щоб балотуватися, кожен бажаючий мав написати передвиборчу програму і представити її на обговорення студентів вишу (проголосувати за склад команди від ВНЗ повинно не менше 10% від кількості студентів цього вишу).
 
Оргкомітет обласного фестивалю очікував на звернення студентських активів з приводу необхідності проводити масові вибори у виші під час сесії, адже це додаткові труднощі до складання іспитів. Але все йде за планом! Іспити здаються, вибори проходять, перевищуючи всі очікуванні результати, з перевиконанням плану кількості голосуючих студентів.
 
Вибори успішно відбулися в наступних вишах–учасниках:

Дніпропетровський аграрний університет

 

Дніпропетровський хіміко-технологічний університет

 

Дніпропетровський університет економіки та права

 

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара

 

Дніпропетровський університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна

 

Дніпропетровська державна медична академія.

  

 

Під час виборів у кожному виші були присутні представники оргкомітету обласного фестивалю, які спостерігали за дотриманням правил виборів і розповідали всім бажаючим правила та зміст цьогорічної дніпропетровської «Студентської республіки». А розповідати було про що. Студреспубліканців Дніпропетровщини у цьому році очікують інновації у політичній, ігровій та економічній частинах мульти-фесту. Але про це пізніше. Адже сюрприз повинен ним залишатися. А поки що оргкомітет обласної «Студентської республіки-2009» активно готує мульти-фест, тим самим займаються і сформовані команди вишів.
Завтрашній день вже зовсім близько, як і Дніпропетровська «Студентська республіка-2009»!  
 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ДОО ВМГО "Студентська республіка"