fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

У Тернополі формують нові політичні партії під відкритим небом

Вчора на «Козацькому острові» у парку Топільче відбулося офіційне відкриття ювілейного етапу мульти-фестивалю «Студентська республіка». Участь у заході виявили бажання брати студенти з вишів не лише Тернополя, а й області. Загалом, у регіональному проекті бере участь близько 200 студентів [+ відео].

Протягом трьох днів молодь має створити політичні партії, напише програми й обере кращий план дій на майбутнє. За словами учасників мульти-фестивалю, навики, які вони отримають під час заходу дозволять змінювати студентське життя в навчальному закладі, реалізовувати проекти в місті, та й, зрештою, змінювати нашу країну на краще.

Представники влади та громадськості, які завітали на відкриття впевнені, що серед них з’являться нові лідери, які поведуть за собою інших, адже саме молодь у сьогоднішніх реаліях повинна стати рушійною силою, яка змінить суспільство.

У четвер, 26 червня 2014р., із 10.00 до 11.00 секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський провів тренінг на тему «Менеджмент власної кар’єри» для учасників "Студентської республіки". Отримавши паспорт громадянина Студреспубліки, політик відчув себе своїм серед молоді і вирішив провести захід не в формі повчальної лекції, а як неформальну зустріч. Ігор Турський, який в минулому був викладачем кафедри менеджменту ТНЕУ, якнайкраще знайшов спільну мову зі студентами та пояснив хлопцям та дівчатам, як правильно ставити собі цілі в житті і досягати їх. Розпочав свій виступ чоловік з влучної фрази Стіва Джобса про те, що для того, щоб бути успішним людина повинна бути «голодною» і «спраглою», тобто прагнути до самовдосконалення.

«Ми прекрасно розуміємо, що завтра ви прийдете «голодні», тобто цілеспрямовані і ви займете наше місце, бо ми станемо лінивими і «не голодними і не захочемо більше розвиватися», — додав секретар міської ради.

Після доповіді політик радо відповів на запитання учасників Студреспубліки і поділився власним досвідом і баченням розвитку майбутніх поколінь.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки