fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

У Рівному обрали “Першу Леді”

Одинадцять дівчат взяли участь у конкурсі краси “Перша Леді”, який відбувся днями на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу “Електронік-Рівне”, що поблизу с.Олександрія Рівненського району, в рамках всеукраїнського мульти-фестивалю “Студентська республіка”.

“Студентську республіку” називають мульти-фестивалем — у рамках цього проекту студенти з усієї України не лише здобувають та розвивають навички громадської діяльності, обираючи студентських мерів, студентський парламент і навіть студентського президента, а й беруть участь у різноманітних пізнавальних та розважальних проектах — від гри в “Мафію” до, власне, конкурсу краси.

Програма рівненського етапу “Першої Леді” була традиційною — презентація, вихід у стилізованому українському вбранні, у купальниках та у вечірніх сукнях. До складу журі, яке очолила директор Агентства моделей "ART models" Оксана Ігас, увійшли минулорічна переможниця “Першої Леді”, модель агентства “Панна” Наталія Грибенко, голова обласного оргкомітету "Студентської республіки-2011" В’ячеслав Наконечний, заступник директора агентства моделей “ART models”, ведуча телеканалу “Рівне 1” та багатьох модних подій Рівного Олена Гаврилюк, а також викладач Школи моделей “ART models”, візажист Мар’яна Ігас. Організаторами ж заходу, окрім уже згаданого голови рівненського оргкомітету Cтудреспубліки-2011 В’ячеслава Наконечного, виступили фіналістки конкурсу краси “Перлина Рівного-2009” Оксана Стельмах та Ірина Довгун.

За підсумками конкурсу “Перша Леді” титул другої віце-леді отримала Вікторія Петришинець, звання першої віце-леді дісталося Аліні Борейко, а перемогу виборола Олеся Правник.

Торік Олеся Правник стала “Першою віце-Перлиною Рівного-2010”

Усі дівчата — представниці агентства моделей “ART models”. Єдина з одинадцяти конкурсанток, яка не представляла це агентство, Вікторія Бояр, здобула титул “Леді глядацьких симпатій”. Переможниця конкурсу представлятиме Рівненщину у всеукраїнському фіналі “Першої Леді” під час підсумкової Студреспубліки.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ogo.ua