fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-03-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

У Полтаві відкрито республіканський клуб інтелектуальних ігор

Завданням, яке ставили перед собою організатори, було показати, що за браком ресурсів, досвіду та бойової команди все одно можна організовувати інтелектуальні ігри. Наскільки унікальна і корисна гра, яка вимагає, щоб за хвилину ми згадали все, що знали, співставили та зв`язали тисячу неув`язок, проявили ерудицію, логіку та творчість. Полтавська Студреспубліка чекатиме вас у республіканському клубі інтелектуальних ігор на наступній грі «Що? Де? Коли?»

5 березня 2015р. паб «Хмільний Бик» знову радісно відкрив свої двері республіканцям для проведення інтелектуальної гри. Вшановуючи загиблих гірників на шахті ім. Засядька, були відмінені всі розважальні заходи, але «Що? Де? Коли?» було проведено не з метою розваги та веселощів, а, в першу чергу, для підвищення інтелектуального рівня молоді. Організаторами виступили обласний осередок Студреспубліки, відділ у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації і Студентська рада м. Полтава. Проект стартував у рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Голова Полтавської Студреспубліки Юлія Бобир звернула увагу на те що, дедалі частіше саме студенти є ініціаторами подібних заходів, оскільки усвідомлюють важливість саморозвитку та цінність свого вкладу в розвиток держави. Також Юлія побажала, щоб в усіх колективах, чи то студентських, чи професійних знаходилося місце для інтелектуальних ігор.

У грі «Що? Де? Коли?» немає вікових обмежень, вона націлена на активізацію мозкової активності гравців, підтримку талановитої молоді, забезпечення майданчику для самопізнання. Як говорять, навчатися ніколи не пізно.

На гру було зареєстровану 5 команд: «Кобищанська культурна спілка», «Третій зїзд СРмП», «Баланс інтересів», «Логос» і «Долар 8, Євро 11». Приємно серед гравців було бачити ветеранів республіканського руху Тараса Підтоптаного, Олену Клепач, Романа Скока й Анатолія Мишелова.

Почесними гостями заходу були:
•   Наталія Криницька, в.о. голови Полтавського обласного клубу інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?»;
•   Сергій Лейкін, директор Полтавського бізнес-інкубатора;
•   Андрій Любич, директор ТОВ «Мультипрофіль-сервіс».

Перша гра була показовою та проведена у телевізійному форматі. На жаль, стала програшною для гравців збірної команди Клубу, не допомогли навіть підказки, Рада мудрих Студреспубліки виявилася кмітливішою. Надалі гравці зорієнтувалися, проаналізували помилки та, спланувавши подальшу стратегію, понесли отриманий досвід у свої команди.

Одразу після гри було оголошено про початок турнірних ігор. Ведучою була Євгенія Гмиря, куратор суб-фестивалю «Інтелектуальні ігри» фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка».

Серед команд в залі панувала дружня атмосфера, але попри весь зовнішній спокій гравці напружено обговорювали протягом хвилини запитання, аби не помилитися. З кожним питанням зявлялося ще більше бажання кожного з учасників бути першим. Боротьба за першість серед команд й обрання кращого з гравців викликало пожвавлення серед присутніх. Адже кожен бачив себе кращим, оскільки був активним під час командних обговорень. Кожна команда внесла в гру свою особливу часточку загальної обстановки.

Після тривалої та запеклої турнірної гри переможцями стали:

І місце — команда «Баланс інтересів», усього на одне очко відстала команда «Третій з`їзд СРмП», а ІІІ місце посіла дуже цікава команда «Кобищанська культурна спілка».

Також не обійшлося без нагородження грамотами активних учасників. Одним із таких призерів став голова Студентської ради м. Полтава Олександр Глазов у номінації «Відповідальність», а кращим гравцем показової гри визнано Віталія Мусієнка.

Тож, якщо ви хочете морально відпочити та влаштувати собі «мозковий штурм» Студреспубліка чекатиме вас у республіканському клубі інтелектуальних ігор на наступній грі «Що? Де? Коли?»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Слизько