fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-02-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

У Полтаві найвідвертіші — це молодь!

Кожен із нас по-любому бачив коли-небудь на стінах, парканах, тротуарах написи типу “КАТЯ Я ТИБЯ ЛЮБЛЮ” і під ним же “… Катя, я тебе теж люблю!” або “Саша+Люда=”, “Леша, вернись, я все пращю” і т.і. В Полтаві активна молодь організувала щось подібне, при цьому, не порушуючи закон.


14 січня 2012р. у найбільших вишах Полтави “працювали” "стіни кохання" , на яких за допомогою маркерів студенти і не тільки, вітали один одного з Днем святого Валентина. Приємно, що учасники не соромились відверто висловити свої почуття: освідчувались в коханні, намагались віднайти свою половинку, залишаючи номер мобільного, бажали світлих почуттів, помічали свій слід, на кшталт, “тут був я” і навіть були такі, які шукали… сексуальних пригод.
        Цього ж дня після обіду у Корпусному парку в самому центрі Полтави було встановлено загальноміську "Стіну кохання". Сотні полтавців також освідчувались у коханні та від генерального партнера мобільного оператора life:) отримували святкові "валентинки". В акції взяли участь студенти, працівники виконкому міської ради та депутатського корпусу, представники вищих навчальних закладів міста, громадських організацій і бізнесмени, які сприяють у діяльності полтавській молоді.

       Полтавську “Стіну кохання” проводив місцевий осередок Студреспубліки спільно зі Студентською радою м.Полтава, органами студентського самоврядування ПДАА, ПНТУ, УМСА, ПУЕТ, ПНПУ та за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Провідним менеджером акції був Микола Іванов. ПОО ВМГО "Студентська республіка" дякує всім за участь, організацію та підтримку! 

Кохайте та будьте коханими!

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Філіпова, заступник голови ПОО ВМГО "Студентська республіка"