fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

У Луцьку визначили «Першу Леді Волині»

Вісім волинських красунь змагалися за звання «Першої Леді» під час конкурсу краси особистості, приуроченого до святкування Дня молоді. Захід відбувся 29 червня 2014р. у Луцьку.

У конкурсі взяли участь вісім дівчат – студентка Волинського технікуму національного університету харчових технологій Олена Корніюк, студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
 Олена Грищук, студентка технічного коледжу Луцького національного технічного університету Юлія Ковальчук, випускниця технічного коледжу ЛНТУ Вероніка Коломієць, студентка ЛНТУ Маргарита Янчук, студентка СНУ ім. Лесі Українки Ірина Філіпова, студентка Луцького педагогічного коледжу Тетяна Симонович і студентка Волинського державного училища ім. Ігоря Стравінського Ольга Синицька.

Цікаво, коли учасниці представляли себе, багато хто вітав публіку вигуком «Слава Україні!». Також лунали заклики щодо важливості любові до України та подяки українським військовим, які забезпечують спокій у державі.

У перервах між виходами красунь, на сцені виступали луцькі вокальні та танцювальні колективи, також відбувся конкурс серед найкращих знавців Європейського союзу.

Після представлення на учасниць чекав інтелектуальний конкурс, під час якого вони розповідали про те, як розуміють той чи інший актуальний вислів відомих особистостей. Наприклад, цитату В’ячеслава Липинського: «Коли хочемо знищити анархію на нашій землі, то знищимо її насамперед у собі». Не кожна з учасниць могла підібрати потрібні слова для того, щоб пояснити ці вислови.

Останнім етапом конкурсу був вихід дівчат у вечірніх сукнях. Зробити вибір, зі слів членів журі, було складно. Титул Другої Віце-Леді конкурсу присудили Ірині Філіповій. Першою Віце-Леді визнали Тетяну Симонович.

А титул «Першої Леді Волині» здобула Маргарита Янчук, яка, окрім диплома, отримала у нагороду путівку на проведення вікенду у Європі. Дівчата також отримали можливість узяти участь у наступному етапі конкурсу краси особистості "Перша Леді", який відбудеться у рамках фіналу Студреспубліки наприкінці серпня, до Дня Незалежності України, на узбережжі Чорного моря. Попри сильне хвилювання, вона подякувала усім хто її підтримував, друзям, рідним, близьким та членам журі. Розповідаючи про себе, зазначила, що є щирою українкою, дуже любить своє місто, вважає себе водночас реалістом та оптимістом.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки