fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-11-2012 / Новини Cтудреспубліки /  АР Крим

У Криму відбудеться регіональна «Студентська республіка»

27 листопада 2012р. у Сімферополі відбудеться Кримський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Запрошуємо студентів із вишів Криму взяти участь. 

Захід проводиться в рамках реалізації Програми Автономної Республіки Крим "Молодь Криму" на 2012-2016 роки задля виявлення кола активної студентської молоді, виховання студентської молоді в дусі патріотизму, активізації діяльності творчих колективів і виконавців вишів, залучення студентської молоді до творчої діяльності, протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам, організації активного відпочинку молоді, зміцнення зв’язків між вищими навчальними закладами. 

Заявки на участь необхідно направляти на e-mail: evgeniysg@bk.ru або у відділ молодіжної та сімейної політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим (м.Сімферополь, пр.Совнаркомівський 3, каб. 14) контактні телефони (0652) 544-637, 600-239, (066) 599-89-52). 

Наказ і положення про проведення
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки