fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-10-2013 / всі теми /  м. Київ

У Києві пройшла «School of Student’s Self-goverment»

26-27 жовтня 2013р. у Києві проходила Школа студентського самоврядування для студентів. Учасниками були не лише студенти столиці, але й представники Чернівецького регіону, чим дуже потішили організаторів.

У програмі школи, організованої Київською Студреспублікою, студенти ознайомились із: європейським баченням студентського самоврядування; законодавчою базою органів ОСС; методами мотивації в студентському самоврядуванні та в команді; навчилися створювати та розвивати команду. Дізналися: як стати лідером у студентському самоврядуванні; як залучити студентів до органів студентського самоврядування; як створити свій власний проект; які є методи висвітлення діяльності ОСС у ЗМІ; яка законодавча база функціонування студентського самоврядування; які є напрямки роботи ОСС; міжнародний досвід. Також студенти побачили у студентській раді малу модель відстоювання прав у державі та познайомились із молодіжними лідерами, громадськими діячами та політологами.

  

На початку заходу виступила бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, яка закликала присутніх до змістовної роботи, зазначивши, що критерієм ефективності громадського діяча є результативність і корисність реалізованих проектів.

«Я дуже рада, що ця школа відбулась. Особливо мене тішить, що в студентському середовищі є молоді активісти, яким небайдужий як власний розвиток, так і розвиток студентського самоврядування. Для мене ця школа, це більше ніж просто проект – це можливість поділитися тими знаннями, методами, досвідом, які мені в свій час були необхідні, коли я тільки почала займатись студентського радою та громадською діяльністю. У кожному університеті є молода активна людина, яка бажає втілити свої мрії щодо кращого майбутнього життя. Не кожному активісту це вдається. Мені необхідно підтримувати цих людей, надавати їм знання, можливость розвиватись. Адже завтрашній день – це результат праці молодих кадрів», — наголосила організатор, Студентський мер м. Києва Марія Прохорова.

Також співорганізаторами школи були Київський осередок ФРІ (голова — Ганна Рожкова) й УАСС (президент — Єлизавета Щепетильникова).

 

Учасники впродовж двох днів слухали лекції від спікерів. Запрошені гості «School of student’s self-goverment» активно ділились досвідом своєї роботи в студентському самоврядуванні, громадській і політичній діяльності. Також треба виокремити виступ Артема Нікіфорова, координатора Студентської ради Києва, чия доповідь стала приводом для палких дискусій серед учасників школи.

Деяких спікерів учасники не хотіли відпускати та спілкувались із гостями до останньої секунди, навіть під час кави-брейку, яку забезпечило арт-кафе «Я Гретера».

У підсумку: учасники школи здобули корисні навички та знання, які вже можна практикувати та використовувати. Також учасники внесли пропозицію щодо організації наступної, але вже практичної Школи студентського самоврядування. Організатори, в свою чергу, зобов’язалися втілити їхні побажання в життя.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Прохорова