fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-11-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

У Херсоні обрано претендента для участі у всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України»

Херсон
обрав свого претендента для участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України», організований Студреспублікою. В доволі напруженій, але все ж дружній боротьбі учасники продемонстрували свої таланти, кмітливість і знання.

Першим етапом змагань була відеовізитка. Але далеко не усі добре впорались з завданням. У половини конкурсантів відео було зняте ледь не на мобільний телефон, або ж складалось з незрозумілих фото. Чудово підготувався курсант морського інституту Михайло Погожий, який замість запису розіграв міні виставу, у якій розповів про себе використовуючи художнє читання та морську присягу.

Наступним завданням був конкурс талантів і відкривала його своїм виступом Чернега Анна (ХДАУ). Дівчина вийшла на сцену не сама, а з командою КВН і змусила глядачів довго та щиро сміятись. Розігріла холодну залу запальним і… дещо еротичним танцем Охманюк Альона (КНУКіМ). На емоціях журі грали Яковлева Юлія (МУБіП) з суто «жіночим» монологом та Піталова Марія (ХДУ) з танком кохання. Олексій Очнєв (ХЕПІ) додав посмішок «кавер»-піснею. Також музичний талант продемонстрували двоє інших конкурсантів, а саме Чередніченко Юрій (ХНТУ) виконав власну пісню під супровід електрогітари, а моряк Михайло не відстав від суперника, виконавши пісню Руфуса Вейнрайта, знайому нам з мультфільму «Шрек».

Основою у третьому турі був інтелект. Кожному з студентів було задано ряд запитань, на які усі швидко та правильно відповіли. В решті решт підсумки були підбиті та переможцем було обрано студентку ХДУ Піталову Марію. Саме вона змагатиметься за звання кращого студента року у фіналі конкурсу. Навіть природа привітала переможницю легким першим снігом. Учасники показали себе з найкращого боку, як і організатори. Звісно, дещо бентежила надмірна кількість реклами та холодна зала Палацу молоді, але компенсовувалось це присутністю надзвичайних ведучих та позитивними враженнями. А зараз лишається вболівати за херсонську студентку Марію Піталову.

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України.
За підтримки: МSІ, Empik, газета 7Я, видавництво “Смолоскип”
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки