fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

У Харкові відбудеться зустріч із німецьким політиком Карстеном Фогтом

Студреспубліка у партнерстві з Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» та Фондом ім. Фрідріха Еберта ініціює неформальну зустріч для молодих експертів і професіоналів у сфері міжнародних відносин, студентів, аспірантів і громадських активістів м. Харкова з німецьким політиком Карстеном Фогтом (соціал-демократ, депутат Бундестагу 1976-1998рр., 1994 – 1996рр. – президент Парламентської Асамблеї НАТО). Зустріч відбудеться 8 вересня 2014р. (понеділок) у Харкові ("Райкарц-готель (Reikartz)", вул. Чубаря 4) о 18:00 (початок реєстрації о 17.40).

Під час зустрічі ми проаналізуємо події, що відбулись в Україні протягом останніх місяців, зокрема напружені українсько–російські відносини та спрогнозуємо майбутній розвиток подій.

Карстен Фогт працював на посаді координатора Німецько-Північноамериканської співпраці в Міністерстві іноземних справ Німеччини з 1999 по 2010 роки, а також був членом правління Німецько-американської організації «Атлантичний міст» (Atlantik-Brücke). Асоціація була створена для налагодження діалогу та порозуміння між Німеччиною та США. Пан Фогт вивчав історію, німецьку філологію, скандинавську мову та літературу в Університетах м. Гамбурга, Копенгагена та Франкфурта з 1960 по 1969 роки. Був головою Союзу молодих соціалістів та соціалісток в СДПН «Юзос» з 1969 по 1972 роки.

З 1976 по 1998 роки пан Фогт був депутатом Бундестагу, був членом комітетів із зовнішніх справ та оборони. Також, Пан Фогт був членом Парламентської Асамблеї НАТО з 1977 по 1998 роки, в 1989 – 1993 рр. – голова комітету з питань оборони та безпеки, в 1992–1994 рр. – Віце-президент, в 1994–1996 рр. – Президент Парламентської Асамблеї НАТО. Член Ради Атлантичної ініціативи, старший науковий співробітник та член Президіуму Німецького товариства зовнішньої політики (Deutsche Gesellschaft für Auswärtige Politik), член Кураторіуму (наглядової ради) Аспенського інституту в Берліні, Кураторіуму Ейнштейнського форуму у Потсдамі, а також член Комісії з міжнародних відносин та Робочої групи «Туреччина» правління Соціально-демократичної партії Німеччини. У 2007 році була опублікована його монографія «Релігія та політика. Порівняння ситуації в Німеччині та США».

Робочі мови зустрічі: українська, німецька (буде переклад).
Місце проведення: м. Харків, конференц-зал Райкарц-готель (Reikartz), вул. Чубаря 4

Для того, щоб взяти участь у лекції, просимо вас пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. 

Детальна інформація у координатора: Джамала Корбаня, тел.: (063) 388 97 75,
VK: http://vk.cc/2VO3lF

Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Стрілець