fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-01-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

У Харкові повернуть пільги студентам

Харків, як усім відомо — студентська столиця, і міська влада просто не могла забути про подарунки для студентів до Нового року. У цьому, 2015р. таким «подарунком» стала відміна пільгового проїзду в метрополітені. Лідер Харківської Студреспубліки Джамал Корбань брав активну участь у роботі ініціативної групи, яка все ж таки відстояла пільговий проїзд студентів.

Активна студентська молодь оперативно відреагувала на цей «подарунок», і вже з 1 січня цього року почала збиратися команда для подальшої боротьби проти антисоціального запровадження. Усього за короткий проміжок часу взялися за роботу 10 представників деяких молодіжних організації та студентських спілок вишів. Лідер Харківської регіональної Студреспубліки Джамал Корбань увійшов до складу ініціативної групи.

Сама кампанія протесту складалась із направлення листів у різні інстанції, спілкування з міською владою. Крім того однією з ланок кампанії мала бути акція протесту «1,5-метровий протест», яка планувалась на 15 січня. Не дивлячись на святкових настрій і новорічні канікули, за попередніми оцінками на акцію мало прийти більше, ніж тисяча студентів.

Але за декілька днів до запланованої акції Харківський міський голова Геннадій Кернес вирішив піти на контакт та ініціював зустріч із молоддю. Були запрошені ректори вишів і організатори «1,5-метрового протесту». Мер Харкова виступив на підтримку студентів, створивши робочу групу задля вирішення цієї проблеми. Координаторами акції було прийнято рішення перенести протест до дати засідання позачергової сесії міської ради.

Наразі ж міська влада пообіцяла у найближчий місяць повернути пільговий проїзд (по 1,50 грн.), але з обмеженою кількістю поїздок.

Таким чином команда організаторів, зокрема лідери «Студентської республіки» Харківщини, довела всім, що студентське слово має вагу, оскільки студенти мають висловлювати свої обґрунтовану думки та боротися за свої права.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Сопіна