fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-02-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

У День любові подаймо руку примирення!

День святого Валентина – прекрасне свято, на яке незважаючи на складну сьогоднішню ситуацію в країні очікували всі студенти, а кияни та гості міста раділи кожній подарованій «валентинці», наче діти. В цей день у Києві республіканці закликали перехожих подати руку примирення один одному і сказати найочікуваніші слова любові.

У Києві «Стіна кохання» була організована Студреспублікою в шести вишах столиці: Київська державна академія водного транспорту ім. гет. П.Конашевича-Сагайдачного, Академія муніципального управління, Національний авіаційний університет, Київський університет ім. Б.Грінченка, Університет «КРОК», Український державний університет міжнародних фінансів та торгівлі. Кожний виш мав свою «ізюминку». Студенти проводили святкові конкурси та дарували подарунки переможцям від партнеру заходу – компанії Procter&Gamble.

  

О 14.00 «Стіна кохання» зявилася на Хрещатику, поблизу виходу зі станції метро. Зі «стін», що були розписані святковими привітаннями у вишах була організована виставка, а організатори продовжували вітати зі святом всіх перехожих, даруючи святкові брендовані «валентинки», якими можна було привітати найцінніших людей у своєму житті. Люди радісно писали побажання всім: і друзям, і коханим, і рідній країні…

  

Також активісти Студреспубліки вирішили привітати зі святом кожного перехожого, від Хрещатика до Грушевського, від звичайної людини до журналіста і «беркутівця». Було надзвичайно приємно, коли наша «валентинка» викликала зацікавлення і посмішку на обличчях людей, а наш словесний посил про те, що потрібно подати руку перемир’я і прощати один одного дійсно дійшов до серця кожного.

  

Бо ми всі українці, передусім, хочемо щасливо жити у єдиній, соборній, заможній Україні, де панує добро, любов один до одного, справжній справедливий закон, де відсутні страх, ненависть та свавілля окремих громадян.

  

«Стіна кохання» об’єднує українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки