fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-12-2009 / всі теми /  Чернігів

У Чернігові відбувся Перший благодійний Віденський бал

Ані дощова погода, ані мінусова температура, не змогли зіпсувати святкового настрою учасників балу та урочистої атмосфери заходу, що провела Студреспубліка з партнерами.
Курсанти у парадній формі, що зустрічали гостей; жінки у розкішних бальних сукнях, схожі на зграї різнокольорових пташок; чоловіки при повному параді: з «метеликами» замість традиційних краваток; стенди з роботами переможців конкурсу «Світ очима дитини» —  ось що представляв собою Обласний музично – драматичний театр імені Т.Г.Шевченка 25 грудня, починаючи з 19-ої години.

Та це був лише початок, бо на усіх присутніх чекало ще багато подій та несподіванок, а приємних, чи не дуже – судити безпосередньо їм.
Рівно о 20.00 стартувала концертна програма балу, котра включала в себе виступи народної артистки України Людмили Роговець під музичний супровід оркестру Дашковського, виступи провідних танцювальних колективів міста, показовий виступ зірок шоу «Танцюю для тебе» Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменко, а також, безпосередньо, новорічний номер – сюрприз від колективу «Мрія», вихованців школи – інтернату ім. Ю.М.Коцюбинського.

Звісно ж, не обійшлося від вітального слова організаторів – Дениса та Андрія Склярців, Антона Приходька й Олександра Щерби, а також спеціального гостя програми — чемпіона світу з бальних танців Ярослава Перепечі.
Багато було сказано та кожен зокрема наголосив на благодійній направленості бала і подякував присутнім за свій внесок у допомогу дітям.
Окремо необхідно  зазначити високу оцінку хореографічної майстерності дітей школи–інтернату з боку Ярослава Перепечі, котрий зізнався, що по народженню являється саме чернігівцем і виразив впевненість у тому, що наступні світові та міжнародні чемпіони світу з бальних танців будуть також із нашого міста.
Фінальним аккордом концертної програми став благодійний аукціон дитячих робіт.
Початкова ціна кожного лоту дорівнювала ста гривням, але завдяки небайдужості до чужої долі та бажанню допомогти дітям із боку присутніх, ціна за одиницю дісталася навіть двох тисяч гривень! Ось такі бувають передноворічні дива.
Далі учасників попрохали перемістится у фойє другого поверху, де розпочався утанцювальний відділ балу.
І відкривав його виступ дебютантів, після якого усі бажаючі змогли взяти участь у майстер–класі від вже вищезгаданих Евгенії Колісниченко та Олександра Охріменка.
Також увагу привернув до себе спеціально  замовлений 2-кілограмовий святковий торт, спробувати який мали нагоду усі бажаючі.
Вальси, повороти, шампанське, ввічлива та скоординована обслуга —  важко описати враження від Віденського балу, на ньому необхідно побувати самому.
Дійсно, як і було обіцяно організаторами – ЧО ВМГО «Студентська республіка», ВАТ "Базис" і клубом спортивного бального та східного танців «Вікторія», ця подія стала поштовхом як до переходу культурних заходів міста на новий рівень, так і до розвитку благодійництва серед чернігівців.
 Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Батрак для "Чернигов: городской портал"