fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-12-2012 / всі теми /  Україна

Творення молодіжної політики

Долучаймося до вироблення Стратегії розвитку державної молодіжної політики до 2020 року. Відповідна робота здійснюється республіканцями в рамках Громадської ради при Держмолодьспорті, пропозиції треба надати до 27 грудня 2012р.

У рамках роботи Громадської ради при Державній службі молоді та спорту України було розглянуто проект Стратегію розвитку державної молодіжної політики до 2020 року та внесено цілу низку пропозицій. Власний пакет пропозицій підготували і республіканці, які є членами Громадської ради.

Можливість більш активного залучення громадськості до вироблення молодіжної стратегії з’явилася як підсумок зустрічі Президента України з представниками студентських організацій, у тому числі за участі Павла Вікнянського. Тоді, крім всього іншого, було вирішено доопрацювати за участю молодіжних, в тому числі студентських організацій Стратегію розвитку державної молодіжної політики до 2020 року, про що було надано відповідне доручення Президента України.

З метою недопущення імітації та декларативності в нормотворчості Студреспубліка ініціювала подальше доопрацювання документа. Отже, пропонуємо долучитися та вносити свої пропозиції до 27 грудня 2012 року на е-пошту office@studrespublika.com або звертатися до Олександра Щерби (0632674490).

Проект Стратегії розвитку державної молодіжної політики до 2020 року

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба