fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Творчий діалог

Активісти Студреспубліки в Івано-Франківську на запрошення Ганни Герман відвідали прем’єру вистави «Повертай до свого звідтіля» за романом «Піраміди невидимі» з її авторської книги «Червона Атлантида».  

Під час стажування переможців Студреспубліки-2011 – Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України — була організована зустріч із Радником Президента УкраїниКерівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганною Герман. Під час цієї зустрічі Ганна Миколаївна, звертаючись до Віри Андріюк, бренд-менеджера ВМГО «Студентська республіка», лідерки Івано-Франківської Студреспубліки, запросила активістів Івано–Франківської Студреспубліки відвідати прем’єру вистави «Повертай до свого звідтіля» за романом «Піраміди невидимі» з її авторської книги «Червона Атлантида».  

Отже, 27 квітня 2012р. в Івано-Франківському обласному академічному ляльковому театрі ім. М.Підгірянки молоді активісти Студреспубліки мали змогу не лише насолодитися витвором мистецтва, а й поспілкуватися з пані Ганною особисто. Під час розмови було обговорено ряд питань, які хвилюють місцевих студреспубліканців найбільше, а саме — можливість самореалізації молоді в регіоні, дефіцит сприяння активній молоді з боку держави. Також, однією з болючих проблем є працевлаштування студентів після закінчення вишу та забезпечення їх житлом.

У свою  чергу, пані Ганна, запропонувала  можливу  в подальшому співпрацю та підтримку молоді в реалізації нових проектів. Також Ганна Миколаївна наголосила на тому, що  потрібно розвивати діяльність Студреспубліки, залучаючи до співпраці не тільки активну молодь Івано-Франківська, а області загалом.

Насамкінець, пані Ганна подарувала лідерам організації свою книгу «Червона Атлантида» з авторським підписом на пам’ять.

Учасники організації залишилися задоволені не лише переглядом гарної вистави, але й щирим та відкритим спілкуванням  з Радником Президента та її небайдужістю до проблем молоді регіону. Хотілося б, щоб цікавий діалог навколо мистецької події став насправді творчим і плідним.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Сем'янів