fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

«Триденні політики» за шведські шлюби?!.

Для студентів Вінниці літо починається тоді, коли сесія вже позаду і попереду – супер-свято, мульти-фестиваль «Студентська республіка». Цього року вона проходила протягом 27-29 червня на базі табору "Маяк", що у с. Селище за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Вінницької обласної державної адміністрації.

У грі взяли участь 9 команд із різних вищих навчальних закладів Вінниці. Завданням Студреспубліки було створити свою країну У зі справжньою владою, законами, валютою, мером та громадянами. І з цим студенти вдало впорались.

Протягом трьох днів студенти реєстрували партії, писали закони, агітували громадян за кандидатів у мери та проводили дебати. Ну, а кульмінацією дійства, звичайно, стали вибори мера студкраїни та всього студентського самоврядування. Ним став Юрій Прокопишин, член партії Парсек від збірної Політехнічного університету та Тернопільської академії. Новообраний вінницький студентський магістрат став дорадчий органом управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА.

Поза політичними справами проводились цікаві суб-фестивалі, такі як: "Студентська мафія", "Студ-файт", "Що? Де? Коли?", "Перша леді", "Містер Студреспубліки", "Нічна туса", КВН і "квест". У них «триденні політики» могли проявити свої вміння, таланти, розум та індивідуальність. Виступ КВН-команд розважив не лише учасників мульти-фесту, а й маленьких відпочивальників табору.

Справжнім вибухом краси на Студреспубліці став конкурс «Перша леді». Переможницею стала Лілія Поліщук, яка в минулому році отримала титул «Міс Вінниця 2008». Вона представлятиме нашу область у серпні в Криму на фінальній, всеукраїнській Студреспубліці.

Цікавим було те, що під час Студреспубліки було зареєстровано 8 шлюбів, 2 з яких, не дивуйтесь — шведські! Усі надривали животи, коли спостерігали за весільним перевдяганням з підручних засобів та стрічками свідків… з туалетного паперу.

Незмінним на Студреспубліці продовжував панувати чудовий настрій та дружня атмосфера, яким навіть не міг завадити досить сильний дощ у перший день. Проте, "Студентська республіка" має один великий недолік – обмеження у часі. По закінченню мульти-фестивалю навіть у декого були сльози на очах. І це не дивно, адже тут залишається командний дух, нові знайомства, постійне відчуття недосипання та, поміж тим — неповторні враження. Але тішить лише одне – «Зустрінемось наступного року!»

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Супрун, ВОО НДЛМ