fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-05-2014 / всі теми /  м. Київ

Три кандидати в мери вже готові працювати над Програмою модернізації Києва

Практично місяць активісти Київської Студреспубліки вручають вимоги до всіх кандидатів на посаду Київського міського голови. Реакція у багатьох кандидатів одна – вони стверджують, що відповідають даним вимогам. З тими же, хто дійсно, на думку республіканців, відповідає їм, засвідчує це власним підписом і готовий реально працювати, республіканці підписують Меморандум про взаємодію.

Активісти Студреспубліки вирішили перевірити політиків не тільки на словах, а й на дії, адже одна з вимог, це – ставка на молодь. Ми підготували Меморандум про взаємодію, підписання якого несе за собою обов’язкову співпрацю та наполегливу роботу з республіканцями. Ми тепер спуску цим столичним політикам не дамо!

  

13 та 14 травня 2014р. активісти Київської Студреспубліки вже підписали перші три Меморандуми про співпрацю з кандидатами на пост Київського міського голови, а саме Іваном Салієм, Людмилою Василенко й Олегом Дерев’янком. Кандидати погодились із Програмовою позицією республіканців, готові підтримати створення столичного Комітету майбутнього та далі співпрацювати на благо Києва. З боку Київської Студреспубліки Меморандуми підписала лідерка осередку Людмила Рудкевич.

  

Республіканці закликають усіх кандидатів у мери Києва спільно працювати та розробити Програму модернізації столиці України та Покроковий план дій. Адже спільними зусиллями можна досягти набагато більших результатів, аніж поодинці.

Сподіваємось, що й інші кандидати підтримають наші вимоги, а головне — зважаться на відповідальний, публічний крок, укладання Меморандуму задля розвитку нашої столиці.

Текст вимог, які Київська Студреспубліка надсилає всім кандидатам на посаду Київського міського голови (укр, en)
Кандидатів у мери Києва перевірили на працьовитість (укр, en)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Прохорова