fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-12-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Третій Віденський бал у Чернігові: ще більше, ще красивіше

Третій Віденський бал у Чернігові відбувся 17-го грудня 2011р. в приміщенні Розважального комплексу «Базис» на Масанах.

Місце, на перший погляд, незвичне, але це враження пройшло як тільки ми зайшли до зали. Весь перший поверх ніби за участі чарівної феї перетворився на величезну залу старовинного замку для Попелюшки.

Бал відкрили танцем дебютантів, і на цей раз це був не вальс, а менует. Танок зовсім не складний, але зачаровує своєю елегантністю і легкістю.

Ще однією особливістю цього року були маски на учасниках. Маски надали балу таємничості та величності ― не всіх знайомих можна було одразу впізнати, а це додавало особливого шарму.

Головною подією, як і обіцяли організатори Громадська організація «Студентська республіка», Центр «Вікторія-денс» та ВАТ «Базис»  став благодійний аукціон картин чернігівських художників. Найдорожчою, за підсумком аукціону, стала картина Царської Тетяни Іванівни з назвою «Рідні місця». Її придбав депутат обласної ради Лазар Віктор Леонідович за 2,5 тис. грн. Він придбав ще декілька картин, й усі передав до Дитячого відділення тубдиспансеру.

За результатами IV акції «Подаруй дитині казку» та «ІІІ Віденський бал» у цьому році було зібрано 14 300 грн. З аукціону картин, що проходив під час балу, було зібрано 8 450 грн.

До дитячого відділення обласного протитуберкульозного відділення буде передано обладнання для пральної кімнати, інгалятор для лікування туберкульозу та меблі для обладнання палат. Орієнтовна дата передачі техніки та меблів 23 грудня об 11-00. 

Вразив і майстер-клас: цього року його одразу проводили декілька пар професійних танцюристів. Всім бажаючим детально пояснювали, як треба рухатись під час вальсу, який вираз обличчя повинен бути і т.д. Отже, опанувати цей популярний танець було доволі просто та цікаво. А ті, хто вже вмів його виконувати, змогли закріпити свої знання, та отримати від цього насолоду.

Доброю та смачною традицією став величезний святковий торт, як мені здалося, десь біля двадцяти кілограмів.

І на останок зазначимо, що такий захід не лише пробуджує в нас моральність, людяність та сердечність, а також нагадує про культурні цінності – це доволі вагомий внесок у наше сьогодення.

Організаторами виступили Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка», Центр «Вікторія-денс» та ВАТ «Базис».

Організатори дякують за допомогу генеральним спонсорам: Розважальному комплексу «Базис» та Мережі магазинів аудіо, відео та побутової техніки “Технополіс”.

Спонсорами виступили: Мережа магазинів «Гранд флора», «Наша Булочка», торгівельна мережа «Шоколадный мир».

Партнери: Військово-музичний центр СВ ЗСУ – керівник Олександ Іванович Шевчук, Чернігівський міський портал «Чиста політика», Піар-агенція «Прайм-медіа».

Інформаційні партнери: Чернігівська медіа-група, Розважальний портал anoncer.net, «Високий вал».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки