fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-08-2013 / всі теми /  Україна

Тренінговий курс для юристів «Leadership in Law»

Освітній тренінговий курс для юристів «Leadership in Law» проводиться в Україні з 2011 року. За цей час проведено 4 сертифіковані тренінгові курси, участь в яких взяли більше 500 молодих юристів та адвокатів.

Мета тренінгових курсів юристів «Leadership in Law» — якісна підготовка молодих спеціалістів для ринку юриспруденції.

Тренінг проходитиме 7 вересня 2013р. з 10.00 до 20.00 год. за адресою м. Київ, пр–т Бажана 30, офіс 8 (м. Харківська), тренінгові зала Творчого центру ТЦК.

Розклад занять тренінгового курсу з темами майстер-класів висвітлюватимуться на сайті Творчого центру ТЦК. Усі учасники будуть повідомлені координатором через email-листи та в телефонному режимі. Уточнити розклад майстер-класів можна за телефоном: (050) 357 62 20.

Тренінговий курс складається з лекцій, семінарів, майстер-класів, роботи в групах, тренінгів і можливості пройти стажування у викладачів програми.

В програму включені 10 занять, 3 роботи в групах. Для отримання сертифікату учасникам тренінгового курсу — участь у всіх заняттях та майстер-класах обов’язкова!

Результатом роботи в групах має стати вирішення правового питання, яке буде поставлено групі викладачем. Група презентує шляхи вирішення правового питання і захищається перед викладачем і групами-опонентами. Теми проектів робочих груп визначаються викладачами.

Викладачі програми є практики з багаторічним досвідом роботи в галузі юриспруденції. Програма тренінгового курсу нараховує 10 викладачів із України: Лариса Антощук, Ольга Дмитрієва, Ярослав Зейкан, Ірина Калінська, Антон Коваль, Олег Макаров, Анастасія Москаленко, Вікторія Онопко, Вольфрам Ребок, Андрій Стельмащук.

Для участі в тренінговому курсі потрібно заповнити анкету, пройти конкурсний відбір. При конкурсному відборі вступні завдання та вікові обмеження відсутні. Тренінговий курс розрахований як для працюючих спеціалістів, так і для початківців. Претенденти, які пройшли конкурсний відбір оплачують реєстраційний внесок тренінгового курсу в банку і беруть участь в тренінговому курсі. У вартість тренінгового курсу входять всі заняття з викладачами, роздаткові і навчальні матеріали, робота в групах (з викладачем), вільний Wi Fi, кава-брейк. Програма складається з 10 майстер-класів і тренінгів.

Ви отримаєте: досвід роботи, сертифікат про завершення тренінгового курсу для юристів «Leadership in Law», можливість пройти стажування у викладачів тренінгового курсу, знайомство з провідними експертами галузі юриспруденції України.
Питання стосовно стажування просимо задавати координатору програми: Іван Ледчак (050) 357 62 20,
email: ledchak@ccc.kiev.ua

* * *

Генеральний партнер: ВМГО «Студентська республіка»

Партнери: юридична компанія «Касьяненко і партнери» , піцерія «Челентано», Школа молодого юриста.

  
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Ледчак