fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Тренінг для ведучих гри “Мафія”

18 червня 2006 року у м. Києві в офісі НДЛМ (метро «Палац «Україна», вул. Антоновича 107, 3-й поверх) відбудеться тренінг для ведучих із гри “Мафія”.

“Мафія” — інтелектуально-психологічна рольова гра, що базується на вмінні обґрунтувати свою позицію, стратегічно мислити та переконувати. Дана гра відома багатьом людям у різних куточках України, але проходить за різними правилами, однак, зі збереженням суті гри. Турнір буде відбуватися за уніфікованими правилами офіційних клубів “Мафія” в Україні. Всеукраїнський турнір із “Мафії” буде проводитися вперше на території України.

Мета тренінгу: ознайомлення учасників із уніфікованими правилами гри “Мафія” та отримання навичок ведучого для організації регіональних турнірів.

Під час тренінгу відбудеться: –
обговорення Положення про проведення Всеукраїнського молодіжного турніру з гри “Мафія”, який пройде під час фінальної частини мульти-фестивалю «Студентська республіка-2006» у Криму наприкінці серпня; –
ознайомлення із уніфікованими правилами гри “Мафія”; –
проведення пробних ігор.

Тренінг веде заступник голови Львівської НДЛМ, досвідчений мафіозо Дон Ігор Підтиканий.

Від кожного регіону України відшкодовується проїзд (плацкарт) одній людині.

Для участі в семінарі треба зареєструватися у всеукраїнському оргкомітеті «СтудРеспубліки-2006»: т. 8044-5228298, 8044-5991426, center@ndlm.org.ua .
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ігор Підтиканий