fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Тим, хто вижив у ліфті присвячується…

«Ось, нарешті все скінчилось..! А може все тільки починається?» — приблизно такими фразами-емоціями зустрічали учасники пробної «Квест-гри», яка пройшла в Києві, її організаторів – представників Народно-демократичної ліги молоді, одеситів – куратора Квест-фестивалю-2006, члена Правління НДЛМ – Юрія Батова та члена Ради НДЛМ Андрія Чечельницького.

Хто з 15-ти чоловік, які прибули зі всіх куточків нашої великої Держави, зранку у суботу до столичного центрального вокзалу мог собі уявити, що саме трапиться з ними протягом цього дня? Може все буде гаразд і у них буде можливість прийняти участь у прикольному тренінгу в Україні, присвяченому підготовці, організації та проведенню відбіркових регіональних «Квест-ігор» у форматі підготовки до фіналу «Квест-фестивалю-2006»? А може все піде шкереберть з самого ранку і вони потраплять у череду життєвих подій, які у корені змінять не лише їх бачення цього Світу, але й їх внутрішнє та зовнішнє поняття самого Життя?

Такими були їх роздуми, чи ні, але гра – відбулася!
Саме так, спочатку, с самого ранку, кожному з майбутніх учасників тренінгу зателефонували і розповіли про те, що цього самого тренінгу і семінару – НЕ БУДЕ, потім зібрали усі зворотні квитки (ніби для відшкодування їх проїзду), потім примусили чекати незрозуміло чого, а потім кудись їхати, щоб отримати, нарешті, свої зворотні квитки, щоб мати можливість добратися до дому у свої регіони. Все було б добре, якби не моторошне та страшне перебуття у зачиненому, відключеному, темному та висячому без нічого на висоті 12-13-го поверху, лифті…

Так, 30 хвилин у замкненому просторі на небезпечній висоті без усілякої страховки – це дуже складно. Ще складніше, коли серед вас людина хвора на епілепсію та клаустрофобію. Коли усі думки тільки про те, як вибратись з цього пекла, як прокинутись і не бачити усього цього, як повернути життя у нормальне русло… Було складно….дуже складно, але хлопці та дівчата вистояли – та отримали кожний свою винагороду! Безумовно, наприкінці всього, коли двері ліфта були відчинені на першому поверсі, всі знову твердо стояли своїми ногами на твердій землі. Людина, яка секунду тому вмирала від кашлю, рвоти та нестачі повітря – стояла та аплодувала разом з усіма організаторами ГРИ… — усі ГРАВЦІ зрозуміли, що всі події, які траплялись з ними протягом усього дня, усі люди, які спілкувались з ними, речі, яких вони торкались – все це – ГРА, одна маленька ГРА, яку віртуозно підготували та провели представники НДЛМ – самої прогресивної та стильної молодіжної організації Країни. Потім, звісно, були овації, жарти, сльози, нервове куріння, осмислення всього, що трапилось, знову — знайомство, розбір ГРИ, висловлювання своїх почуттів, обмін контактними координатами, отримання методичної літературі по КВЕСТ-ФЕСТИВАЛЮ-2006, весела подорож по місту-герою Києву…все було, як в житті, в самому житті. Так проминув день – всі чітко зрозуміли, що треба робити, коли вони повернуться додому, у свої рідні міста — треба зібрати команди людей, бажаючих прийняти учать у відбирковому етапі «Квест-фестивалю-2006», провести Квест-гру за участю тих самих команд, визначити команду-переможця, яку запросити до участі у фінальній частині «Квест-фестивалю2006», якій пройде у форматі мульти-фестивалю «Студентська республіка-2006» у Криму, неподалік від м. Судак (Південний берег Криму).

Все що трапилось за цей час і гра, і сам семінар усім дуже сподобалось, головне, що винесли з цього уже «нові друзі» – це розуміння того, що нема нічого дорожчого за життя, дружбу, любов, віру та надію!

Щиро дякуємо усім, хто прийняв участь у семінарі по грі «Квест»!

Сподіваємось, що саме ваша команда-переможець з вашого регіону стане володарем кубку «Краща квест-команда України-2006», а ви – «Кращим сценаристом квест-ігор-2006».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юрій Батов