fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-04-2009 / всі теми /  Чернігів

Ті, що змушують битися серце чоловіка частіше — «Перша леді» у Чернігові

23 квітня у Чернігівському обласному драматичному театрі відбудеться регіональний етап конкурсу краси “Перша леді” — єдиний у своєму роді серед студенток. Важливо, що для того, щоб прийняти участь у конкурсі краси “Перша леді” треба бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності. Цього року до участі у конкурсі були вибрані такі дівчата:
 
  1. АдеішвіліТома (студентка ЧДІПСТіТ). Народилась у Грузії 6.04.1989 року. Тома – співробітник Альфа-банку. Професійно займається танцями: ставить їх та разом із ровесниками виступає на різноманітних конкурсах. Любить рок-музику, але під настрій слухає будь-яку якісну музику.
 
  1. Патенко Віра (ЧДТУ). Народилась 10.10.1988 року. Віра полюбляє екстремальний відпочинок: лижи, сноуборд. Пошуткувала, що любить «военных, красивых, здоровенных». Із задоволенням займається шопінгом.
 
  1. Кривенко Дарья (ЧДПУ). Народилась 9.05.1989. Хобі Дарьї – модельний бізнес. Вона не хоче бути професійною моделлю, хоча пробувала себе у цьому бізнесі (знімалась для календаря у м. Судак). Планує отримати другу освіту – економічну. Займалась танцями. Полюбляє відпочинок із друзями, вечірки, дискотеки.
 
  1. Черкес Оксана (ЧЮК ДДУ ПВП). Народилась 20.07.1991 у Вінниці. Професійно займається танцями з 12 років у ансамблі «Калинонька». Вигравши в обласних та всеукраїнських конкурсах, Оксана зі своїм ансамблем брала участь в міжнародному фестивалі «Музична парасолька». Їй подобається брати участь у конкурсах, в дитинстві вона завжди перемагала у школі, у літніх таборах.
 
  1. Гапетченко Женя (НДУ). Народилась 4.11.1987 у м. Прилуки. Женя – майбутній філолог, дуже полюбляє англійську мову, планує стати перекладачем. Займалась спортом: ходила і на легку атлетику, а також займалась туризмом (Женя навіть в’язала найкращі вузли в команді). Дуже любить тварин.
 
  1. Вишняк Діана (ЧІІбіП). Народилась 25.09.1986. Діана – майбутній юрист, планує стати нотаріусом. Слухає різну музику, любить ходити на дискотеки, захоплюється мовами (знає англійську та латинь). Обожнює кінний спорт, йогу, подорожі, стрибки з парашутом.
 
  1. Прокіна Анна (УРІ). Народилась 6.10.1985. Аня – майбутній юрист. В минулому займалась легкою атлетикою. Любить відпочинок у теплих країнах (Греція, Єгипет). Обожнюю швидку їзду на машині, плавання. Аня полюбляє давати людям поради, і сама толерантна до чужих думок.
 
  1. Макаренко Ольга (ЧДІЕУ) народилась 3,01,1989. В дитинстві Оля навчалась у музичній школі по класу гітари. Захоплюється подорожами, машинами. Справжнє задоволення отримує під час відпочинку з друзями на природі. Оля – майстер на всі руки: любить шити, в’язати. Хлопці, не пропустіть таку дівчину!
 
  1. Ворушило Марія (УАБП)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЧОО "Студентська республіка"