fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Харків

Ти пам’ятаєш, що ти людина?

21 липня 2014р. студенти Харкова внесли свій маленький внесок у розвиток благородної справи — донорства крові. Саме ті, хто здійснює благодійні вчинки безкорисливо, виконуючи свій людський обов’язок, і формують громадянське суспільство [+ відео].

Щорічно переливання крові та її компонентів дозволяє рятувати мільйони людей, допомагає підвищити очікувану тривалість і покращити якість життя пацієнтів, які страждають від порушень здоров’я, а також підтримує проведення складних медичних процедур і хірургічних операцій. Діапазон заходів, присвячених даній проблемі, щорічно розширюється на знак визнання безкорисливих людей, що здають свою кров для інших людей, з якими вони ніколи не зустрінуться.

Активісти-студреспубліканці Харкова завітали до Харківського обласного центру служби крові, що знаходиться за адресою Клочківська 33 «6».

Охочих допомогти в даній проблемі виявилося багато, адже донорство — це справжня благодійність. Донор, який здає кров, робить громадянський акт, не замислюючись, кому саме допоможе його кров і не розраховуючи на винагороду. Саме ті, хто здійснює благодійні вчинки безкорисливо, виконуючи свій людський обов’язок, і формують громадянське суспільство. Можна робити в житті, що завгодно, але дарувати людям шанс на життя — це найбільший дар, який несуть донори.

Подібні заходи єднають людей, тим паче в такий важкий час для нашої країни. Багато людей, у тому числі ті, що не є студреспубліканцями з великим задоволенням допомогли. Висловлюємо свою подяку всім тим, хто відкликнувся на наші прохання про допомогу. 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Денис Студенников