fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-10-2010 / всі теми /  Україна

Ти — кращий студент?!

Онлайн-реєстрація учасників на конкурс «Кращий студент України» триває! Ми чекаємо на розумних, талановитих і впевнених у собі студентів, що спробують свої можливості у запеклій боротьбі, у здобутті такого почесного звання, як Кращий студент України в номінаціях: громадська діяльність, наука, спорт, дизайн, програмування, медіа, аналітика та в комплексній характеристиці.

Стартував Всеукраїнський конкурс "Кращий студент України". Тож, кожен бажаючий може випробувати себе та стати кращим серед кращих. Для того, щоб взяти участь Вам лише потрібно пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Вже традиційно Студреспубліка за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України» (2010р.), що пройде ряд етапів – від вишівського, регіональних і до загальнонаціонального.

Окремо будуть відзначені ті представники студентської молоді, які досягли визначних результатів у громадській діяльності, науці, спорті, дизайні, сфері медіа, аналітиці та комп’ютерних технологіях. Переможці у цих номінаціях визначатимуться експертними радами з фахівців у відповідних галузях.

Пізніше, весною, у запеклій боротьбі зійдуться студенти з усієї країни – переможці регіональних конкурсів, а також найкращі за рейтингом студенти. Учасники фіналу пройдуть перевірку на розумові та творчі здібності, громадянську активність та здатність презентувати себе. За результатами цих випробувань і буде визначено найкращого студента України 2010 року.

Особливістю цього року є те, що кожен із учасників повинен написати есе на тему: «Глобалізація і націоналізм — український вимір». Авторам кращого буде надано стипендію у розмірі 500 у.о. від Миколи Плав’юка, Голови ОУН і Голови Правління Фундації ім. О.Ольжича, останнього президента Української Народної Республіки в екзилі.

«Кращий студент України» – це не лише програма, що об’єднує найкращу молодь із усієї країни, а й дає можливість кожному на регіональному та всеукраїнському рівні продемонструвати, на що він здатен, а значить і шанс реалізувати себе у найближчому майбутньому! І прикладів цього вже більше, ніж достатньо.

Тож не баріться — звертайтеся за довідками до координаторів у вашому регіоні, а також до представників національної команди:

 

Ольги Коваленко (по організаційних питаннях): (097) 622-07-87, (067) 234-01-94, (044) 529-13-75;

Тетяни Подворної (по творчих питаннях): (068) 444-70-18;

Крістіни Жулай (із питань медіа, спонсорства та брендінгу): (097) 925-27-67, brand-manager@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
За підтримки: МSІ, Kaspersky, Empik. 
Інформаційні партнери: gazeta.ua, tut.ua, газета “Молодь України”, ISIC, УАСС.
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки