fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-11-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Тетяна Бардіна – кращий студент-громадський діяч Полтавщини!Вітаємо заступника голови Полтавської Студреспубліки, голову Студентської ради Полтавської державної аграрної академії, координатора центрального регіону Об`єднаної ради студентського самоврядування вишів Мінагрополітики Тетяну Бардіну з перемогою у номінації «Кращий студент – громадський діяч» XII регіонального конкурсу «Кращий студент року України – 2010»!

З-поміж п`яти номінантів – лідерів студентського самоврядування провідних вишів Полтавщини, представників таких відомих організацій як Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки України та Студентська рада м.Полтава при виконавчому комітеті Полтавської міської ради високоповажне журі конкурсу на чолі з заступником губернатора Валерієм Пархоменком, у складі якого були представники управлінь і відділів облдержадміністрації з питань сім`ї та молоді, фізкультури та спорту, освіти і науки, а також представники молодіжних громадських організацій визначили переможцем саме студентку Аграрної академії.

На рішення журі впливали два фактори: співбесіда з членами журі та особиста анкета з переліком заходів, в яких номінант був головою оргкомітету та в яких брав участь, соціального значення цих проектів, кількості публічних виступів та нагород учасника конкурсу.

Тетяну обрали не за гарні слова та посади у недіючих організаціях, а за виконану роботу протягом року. А це більше п`ятидесяти заходів за 2010 рік соціального, наукового, освітнього, інтелектуального, мистецького, спортивного, просвітницького та розважального напрямків, організатором яких була Тетяна. Серед них місцеві етапи Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка», «Кубок міського голови з дворового міні-футболу», «Школа студентського самоврядування», «День змін», «Студентський куратор», «Вечір першокурсника», «Краща академічна група» та ін. 

Почесною грамотою та мікрохвильовою піччю переможницю конкурсу нагородив новообраний Полтавський міський голова, лідер громадського об`єднання «Наш дім – Полтава» Олександр Мамай. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Філіпова, голова КРК Полтавської Студреспубліки