fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Тернопільська Студреспубліка проти непогоди!
25-27 червня в в парку «Топільче», на козацькому острові в м. Тернополі обласна організація «Студентська республіка» з ТОО Народно-демократичної ліги молоді, провели регіональний відбірковий етап міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2010», в рамках святкування Дня молоді, у якому взяло участь 3 команди, а саме 2 команди від Тернопільського національного економічного університетету та ТГО «За чисте місто».

Протягом трьох днів учасники фестивалю незважаючи на погодні умови взяли участь в багатьох суб-фестивалях – КВН, Квест-фестиваль, флешмоб-фест, «Містер Студреспубліки», фестиваль — дебати та інших.

Даний проект розрахований на три дня, який в свою чергу був поетапно розпланований щоб успішно та ефективно досяг своєї основної мети, яка в себе включає з самих витоків фестивалю це — обрання Студентського магістрату та мера Тернопільщини на наступний термін його діяльності.

25 червня – всі команди згідно регіонального положення про фестиваль повинні були поселитись на території данної квазі-держави чи то в соціальних наметах, чи в приватних, дати юридичну назву вулиць, майданів, своїх помешкань, партійних офісів, згідно яких реєструвались політичні партії в державному нотаріаті та фірм, підприємств, різних установ, які забезпечували повноцінне життя даної країни та реглементувало їхню діяльність, набути громадянство даної країни. З цими завданнями всі учасники успішно справились.

26 червня – це можна сказати, що був найвідповідальніший для громадян Студреспубліки день, тому що згідно правил, всі команди зобовязані були перетворитись, в громадян та субєктів виборчого процесу, які отримали би право обирати та бути обраними до органів влади. А це означає створити передвиборчі штаби, які в свою чергу повинні подати документи в територіальну виборчу комісію політичної партії та кандидата в мери від неї (передвиборча програма партії та кандидата від цієї політсили на мера, підписи та грошову заставу в національній валюті (НДЛМчик по курсу до гривні один до трьох)). Після цього населення країни поділилось на жителів, кандидатів в депутати до органів влади та представників різних управлінь, які забезпечували життєдіяльність країни.

В другій половині дня відповідно до чинного законодавства Студреспубліки зареєстровані політичні сили, які подали своїх кондидатів в депутати до магістрату та на посаду Студентського мера отримали право взяти участь в телдедебатах та презентаціях своїх передвиборчих програм в яких прийняли участь не тільки жителі данної території, а також експерти з Країни У (Україна), а саме — професійний політик та діючий депутат Тернопільської обласної ради Сергій Надал, який не тільки вислухав промови кожного з них але й пообіцяв в багатьох цікавих пропозиціях посприяти та долучитись до їх реалізації та вирішення як депутат Тернопільської облради.

27 червня самою головною подією дійства стали вибори, які ропочалися в 13.00 і які тривали дві години. Взяти участь мали можливість всі громадяни країни, а також ті громадяни, які отримали одноразові візи з числа відпочиваючих в парку «Топільче», заагітовані тією чи іншою політичною силою, яка була в бюлетенях .

Першим отримав право відати свій голос уже нами згаданий депутат обласної ради Сергій Надал. Загалом участь у виборах прийняла 81 особа.

За підсумками волевиявлення громадян згідно остаточного протоколу про підрахунок голосів територіальної виборчої комісії голоси розподілились так:

Кандидати в мери «Студентської республіки» 2010-2011

Золтан Вайда, Політична партія «Шо ми тут робимо» – 3 голоса

Михайло Романюк, Політична партія «Чисте місто» — 27 голосів

Михайло Лялик, студент ТНЕУ, Політична партія «Нас пече» — 51 голос, який і став мером Студреспубліки-2010 в Тернопільській обл. згідно результатів голосування.

Кандидати в депутати до Студентського магістрату 2010-2011

Політична партія «Шо ми тут робимо» — 23 голоса

Політична партія «Чисте місто» — 27 голосів

Політична патрія «Нас пече» — 31 голос

Отож виходячи з вищевказаних результатів можна сміло стверждувати, що основну складову концепції фестивалю та поставлену перед собою ціль — організаторами вдалося досягнути, а саме обраний мер, сформований магістрат та обрано усіх переможців суб-фестивалів, які гідно представлять наш край на фіналі Студреспубліки, який традиційно проходить на ужбережжі Чорного моря на Кримському півострові до Дня нежалежності України.

На завершення хотілося б добавити, що ми надіємось на допомогу новопризначеного учільника області у сприянні поїздки делегації від регіону.

Адже даний фестиваль вперше пройшов без жодної допомоги влади як виконавчої, так і місцевого самоврядування, окрім надання дозволу проведення на території комунальної власності. Хоча 3 роки тому, дана громадська організація своїми силами найшла весь необхідний матеріал для капітальногого ремонту світлооснащення на традиційному місці проведення фестивалю, а також враховуючи лист сприяння від Міністерства України у справах сімї молоді та спорту про сприяння щодо проведення та делегування делегації на фінал мульти-фестивалю, нажаль профільним управлінням було проігноровано дане звернення, щодо першої частини будем надіятись в подальшому небуде більше непорозумінь.

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха