fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

Тернопіль отримав «Першу Леді»

«Перша Леді» у Тернополі – це конкурс краси особистості, розуму й елегантності. Дівчину саме з такими якостями шукали у Тернополі 29 червня 2014р. серед 11 учасниць, кожна з яких хотіла отримати цей титул. Переможницею стала 16-річна тернополянка Юлія Мосейко.

Конкурс «Перша Леді» вперше у Тернополі відбувся на відкритому просторі – на острівку «Чайка», адже зазвичай він проходить на великих сценах міста. Охочих подивитися на претенденток титулу зібралося чимало, подія зібрала гідну кількість глядачів.

Дівчата виходили на сцену у чотирьох образах: на представлення – у коротких спідницях і топах синьо-жовтого забарвлення, у стилі мілітарі, в яскравих купальниках та однакових вечірніх сукнях.

Хоча тематикою конкурсу «Перша Леді» є все-таки жіноча краса, організатори вдалися і до патріотичного нахилу, демонструючи поміж дефіле учасниць національно-патріотичні відеоролики про Україну та її болюче сьогодення. Наприклад, перед виходом дівчат у купальниках на екрані прокрутили відео про анексований Крим, який став сьогодні табуйованим місцем відпочинку українців.

За ідеєю конкурсу «Перша Леді», його конкурсантки мають бути не лише красивими, але й ерудованими та соціально активними. Переможниця конкурсу, яка поїде представляти місто Тернопіль на фінал Міжнародної програми «Студентська республіка», повинна там представити власний соціальний проект. Тернополянка Юлія Мосейко, яка виборола титул «Першої Леді Тернополя», поки ще не вирішила, що саме хоче показати Україні.

Без нагород та уваги не залишили жодної учасниці. Всі отримали певні титули, як от «Леді Смак», «Леді глядацьких симпатій» чи «Леді Viknaroff» (один зі спонсорів конкурсу у Тернополі) та цінні призи.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопольської Студреспубліки