fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Територія особистої відповідальності

25 липня 2014р. відпочинок на першому міському пляжі у Полтаві видався дещо контрастним. Зазвичай, там залишають сміття, а в п’ятницю його організовано прибирали. Таку, суспільно-корисну справу ініціювали активісти Полтавського обласного осередку Студреспубліки під гаслом «Відповідальність починається з мене!» [+ відео].

«Акція проводиться, по-перше, щоб навести порядок у нашому місті-красені Полтаві, по-друге, щоб показати нашій громаді, що будь-яка, навіть найменша, частина Полтави – це територія особистої відповідальності кожного з нас. Якщо кожен буде добропорядно та відповідально ставитися до суспільного блага та, в першу чергу, буде вимогливим до себе, а вже потім до інших, благоустрій у місті відразу на порядок покращиться», — пояснила мету суботника Юлія Бобир — регіональний координатор Студреспубліки в Полтавській області.

«Саме на пляжах зараз, у спекотну літню пору, найбільше скупчення людей і саме тут ми зустрічаємо масу проявів байдужості до навколишнього середовища, нашого власного здоров’я та замах на вбивство зародків європейських цінностей. Тому, ми намагалися не тільки, власними силами прибрати берег річки, але й долучити відпочиваючих до прибирання. Щоб показати, що це робити абсолютно не складно, не соромно і можна легко поєднувати приємне з корисним», — обґрунтувала вибір місця прибирання учасниця акції Катерина Окопна.

Учасники акції також роздавали відпочиваючим і розклеювали мотиваційні листи: «Будь сильним! Донеси сміття до смітника», «Я прибираю за собою. Сьогодні прибрав за тобою. Тобі не стидно?», «Стань корисним своєму народу. Записуйся в добровольці». Про останніх нам розповів лідер Полтавської Студреспубліки Олег Слизько: «Добровольці – це учасники проекту підтримки громадських ініціатив, це свідомі полтавці, яким не байдуже, що відбувається в їхньому будинку, дворі, місті, і хочуть позитивних змін та поступального розвитку для себе та своєї громади. Це ініціатори власних проектів чи активностей, таких як: вуличні зарядки, суботники, боротьба з корупцією в ВНЗ, безкоштовні розвиваючі курси та ін. Наша місія в цьому, допомогти організаційно реалізувати всі задумки тим, хто має ідею проекту, але не має досвіду в їх реалізації. Ми маємо вже 16 років такого досвіду, і хочемо ним ділитися на благо нашого міста. Тому запрошуємо до плідної співпраці!»

Перший міський пляж чистий, спуски до нього прибрані — робота над прибиранням території завершилась, залишилась тільки робота над собою. Адже, там де є особиста відповідальність і взаємоповага завжди буде комфортно жити.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ПОО ВМГО "Студентська республіка"